Neler Yeni

Hayata dair dertler, dertlerimiz..

şakşukacı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
675
İsim
Hasan Erener
Üyeler belki içlerini dökmek ister diye böyle bir başlık açtım. Son 1-2 yıldır hayatım darmadağın. Bir hobim yok, bir düzenim yok, tek sosyal aktivitem okul, yuvarlanıyorum. Bazı sağlık sorunlarımdan dolayı futbol da oynayamıyorum en çok canımı sıkan da bu zaten. Belki iyi gelir, kendimi arındırmak, temizlemek için sosyal mecralarda takip ettiğim müstehcen, dark sayfaları, içerikleri sildim. Tabi ne kadar devam edebilirim bilmiyorum. Arkadaşlarımla bazen hayata dair konuşuyoruz. Ailelerinden, yaptıkları şeylerden, gittikleri yerlerden bahsediyorlar. Keşke normal işinde gücünde biri olabilsem diyorum. Derslerimi eskisi gibi yükseltmeye çalışıyorum zor bela kendimi motive etmeye çalışıp. İşte böyle aklıma bunlar geliyor. Siz son zamanlarda neler yaşadınız? Şuan ki hedefleriniz neler? Hangi alanlar ile ilgileniyorsunuz ve hobileriniz nedir?

pekcevik

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,593
İsim
Mert Pekçevik
İlgilendiği Kategoriler
Oyun Bilgisayarları
Instagram
pekcevikk
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199142548828/
Discord
bigg papi locsta
-
1-Spor yapıyorum her yerim gelişti jinekomasti yok fakat göğüslerim hala kötü
2-Protein ihtiyacımı karşılayamıyorum
3-Creatinler çok pahalı
+
4-Okulda bir kızdan hoşlanıyorum cuma günü yanına gittim konuştuk falan her şey güzeldi kızda boş değilmiş arkadaşları öyle dedi pazartesi olmasını bekliyorum tekrar yanına gidicem

Mırnav

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,712
İsim
SANANE
Düşünmem...

EpicAykut

80+
-

3-Creatinler çok pahalı
bu spor yapan herkes için dert ya
Üyeler belki içlerini dökmek ister diye böyle bir başlık açtım. Son 1-2 yıldır hayatım darmadağın. Bir hobim yok, bir düzenim yok, tek sosyal aktivitem okul, yuvarlanıyorum. Bazı sağlık sorunlarımdan dolayı futbol da oynayamıyorum en çok canımı sıkan da bu zaten. Belki iyi gelir, kendimi arındırmak, temizlemek için sosyal mecralarda takip ettiğim müstehcen, dark sayfaları, içerikleri sildim. Tabi ne kadar devam edebilirim bilmiyorum. Arkadaşlarımla bazen hayata dair konuşuyoruz. Ailelerinden, yaptıkları şeylerden, gittikleri yerlerden bahsediyorlar. Keşke normal işinde gücünde biri olabilsem diyorum. Derslerimi eskisi gibi yükseltmeye çalışıyorum zor bela kendimi motive etmeye çalışıp. İşte böyle aklıma bunlar geliyor. Siz son zamanlarda neler yaşadınız? Şuan ki hedefleriniz neler? Hangi alanlar ile ilgileniyorsunuz ve hobileriniz nedir?
vakit bulamıyorum

şakşukacı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
675
İsim
Hasan Erener
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
-
1-Spor yapıyorum her yerim gelişti jinekomasti yok fakat göğüslerim hala kötü
3-Creatinler çok pahalı
+
4-Okulda bir kızdan hoşlanıyorum cuma günü yanına gittim konuştuk falan her şey güzeldi kızda boş değilmiş arkadaşları öyle dedi pazartesi olmasını bekliyorum tekrar yanına gidicem
Protein olarak ben haşlanmış yumurta ve hindi yerdim sürekli. Günde 2-3 yumurta falan.. Bazen annem evde yumurta bitiyor diye söylenirdi.
Bende arkadaşımın gazıyla bir kızdan hoşlanmaya başladım fakat kız ***** birisi olduğu için içimde tutmayı tercih ediyorum. Ayrıca bu kadar rayına oturtmam gereken şeyler vaken bir de kız arkadaş edinip yeni sorumluluklar almak yanlış olur diye düşünüyorum benim için.

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,536
İsim
umt
Discord
umt#4257
çoğu şeye vakiit bulamıyorum + ım yok.

şakşukacı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
675
İsim
Hasan Erener
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bu spor yapan herkes için dert ya

vakit bulamıyorum
Günün ne ile geçiyor? Ben futbol ve okul. Eskiden çok iyi oynardım fakat şimdi bir rahatsızlık yüzünden oynayamıyorum. Çok koyuyor, çok.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,958
İsim
tümen dağ

şakşukacı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
675
İsim
Hasan Erener
Ülkede neredeyse herkes vücut geliştiriyor :D. Bende evde kendimce hareketler yapıyorum. Çok büyük kollarım yok ama göğsüm şişik ve altılılar belirgin. Onlar yeterli bana şuan.

EpicAykut

80+
Ülkede neredeyse herkes vücut geliştiriyor :D. Bende evde kendimce hareketler yapıyorum. Çok büyük kollarım yok ama göğsüm şişik ve altılılar belirgin. Onlar yeterli bana şuan.
Ya bakma onlara sen maks 1 ay gidip bırakıyorlar zaten bu spor da herkese göre değil mesela yeni yılda ve yazın çok kaydolan olur şimdi de okul açıldı falan o yüzden kaydolan vardır maks 1-2 ay gidip salarlar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,867
Üyeler
156,533
Son üye
Mehmet1252
Top Bottom