Neler Yeni

Hayvanseverlerin sesi neden sadece kedi ve köpeklere çıkıyor ?

The Semih

80+ Silver
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Son zamanlarda sosyal medyada ülkenin gündeminde sokak hayvanları tartışılıyor, benimde merak ettiğim bir konu var, hocam bu hayvanseverler devleti tehtid felan ediyorya şimdi darbe yapmakla, neden mesela hergün keyfiye hayvan avlayan insanlara sesi çıkmıyor ? bu ülkede avcılık sezonu bile var bunları neden kapattırmıyorlar merak ettim.

Türkiyede hayvan diyince akıllarına sadece kedi ve köpek mi geliyor anlamadım, Geyik, domuz, ayı, tavşan bunlar hayvan değil mi ?

Gerçek hayvanseverseniz eğer hayvanların deneyde kullanılmasına avlanmasına kadar protesto edin ki ozaman inanalım. 2 tane hayvana odaklı gidiliyorya mama lobisinin varlığına inanırım ve hepsi doğru hepsi bizim paramızla zengin oldu şimdi arkaları tutuştu ekrana çıkıp bağırıyorlar.

Saturn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
694
İsim
Satürn
amaaa çok tatlıııı değiller miii😭😭

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
981
İsim
Furkan ŞENGÜL
popüler kültür
Mesaj otomatik birleştirildi:

he bide çok tatlıar

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
58,681
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Sokak köpeğini tavuk etiyle besleyen ünlüler

20240726_131120.jpg

Saturn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
694
İsim
Satürn
golden köpekler çok tatlı değil mi yaaaaaa🤩🤩🤩

RONALDINHO

80+ Silver
ne darbesi ya ahahahah hayal aleminde yaşıyorlar. biz de istemeyiz köpeklerin uyutulmasını ama daha uygun bir çözüm de sunamıyoruz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Alim sevgen
İlgilendiği Kategoriler
Futbol
Son zamanlarda sosyal medyada ülkenin gündeminde sokak hayvanları tartışılıyor, benimde merak ettiğim bir konu var, hocam bu hayvanseverler devleti tehtid felan ediyorya şimdi darbe yapmakla, neden mesela hergün keyfiye hayvan avlayan insanlara sesi çıkmıyor ? bu ülkede avcılık sezonu bile var bunları neden kapattırmıyorlar merak ettim.

Türkiyede hayvan diyince akıllarına sadece kedi ve köpek mi geliyor anlamadım, Geyik, domuz, ayı, tavşan bunlar hayvan değil mi ?

Gerçek hayvanseverseniz eğer hayvanların deneyde kullanılmasına avlanmasına kadar protesto edin ki ozaman inanalım. 2 tane hayvana odaklı gidiliyorya mama lobisinin varlığına inanırım ve hepsi doğru hepsi bizim paramızla zengin oldu şimdi arkaları tutuştu ekrana çıkıp bağırıyorlar.
Knk inan o kedi ve köpeklerin canı hiçbirinin umrunda değil
Sadece gündem olan bir konu var ve onlarda tartışmaya girip haklı çıkmak için çabalıyorlar

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,350
İsim
Mehmet Aslan
Baksanıza yaaa çok tatlı değil mi ? Neyse mahalledeki köpeklere akşamdan kalma kuru fasulyeyle aç bitir salam atıp geleyim :kekw:

1721997465149.png

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,310
İsim
uwu

Bir denge var avcılık sezonlarında zararı olmayan ama köpekler aşırı fazla en azından şehir merkezlerinde büyük ırk köpekler toplanmalı onların tepkisi diğerlerine nazaran daha ciddi ve geri dönüşü olmuyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
957,990
Üyeler
151,149
Son üye
Qualia
Top Bottom