Neler Yeni

Hazır sistem alırken sorun yaşayanlar ve yaşamayanlar.

Hazır sistem alıp ta sorun yaşayanlar ve yaşamayan kaç kişi var?

• Mağazadan aldığım hazır veya toplama sistemde sorun yaşadım.

Oylar: 0 0.0%

• Oy kullanan toplam üye
    30

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Mehmet Yılmaz
Merhaba arkadaşlar hazır sistem satan sitelerden sistem alanlara bakıyorum sorun yaşayan çok kişi görüyorum en çok da bu İtopya isimli satıcıdan şikayetler duyuyorum bu yüzden anket yapmaya düşündüm. Mağazalardan toplatıp veya hazır sistem alanlarda ankete katılabilir. Online almak daha ucuz ve daha cazip ama ben Konya'dan alacağım bu hazır sistem satanlarda genelde İstanbul'da oluyor oradan buraya gelesiye kadar kim bilir kargo sürecinde başına neler gelecek mağazadan almak ise göz göre göre kazıklanmak gibi olsa bile insanın içi rahat oluyor mağazadan teslim alıp dikkatlice bir şekilde eve götürme imkanın var bir sorun olduğunda ise aynı şekilde kargo ile uğraşmaya gerek yok. Kargocuları yakından tanıyan biriyim nasıl ürün taşıdıklarını nasıl araç kullandıklarını yakından görüyorum o yüzden 20000-25000 vereceğim sistemin böyle berbat şartlarda gelmesi beni rahatsız ediyor!

Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Ahmetab
en çok itopyadan alındığı için en çok onun adı geçiyor. Kargo sirketi tam anlamıyla rezalet.

Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
Mert Soytürk
2 Sene kadar oldu sanırım itopyadan sistem alalı ve hiç bir sıkıntı yaşamadım geldi ve açtım oynadım

Sir Cem T-oker

80+ Gold
itopya haricinde sıkıntı görmedim çok fazla.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
İtopya son zamanlarda sistemleri adam akıllı test etmiyor.
Gaming.gen ve Gamegarajın kargo firmaları iyi.

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Mehmet Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2 Sene kadar oldu sanırım itopyadan sistem alalı ve hiç bir sıkıntı yaşamadım geldi ve açtım oynadım
Ankete göre kararımı vereceğim bende yada parçaları tek tek alıp bir bilgisayarcıya toplatacağım böyle tek tek gelmesi daha risksiz gibi

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,873
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Sorun yaşayandan çok , sorun yaşamayan vardır. Sadece sorun yaşayanlar konu açtığı için sana öyle geliyor.
Sorun yaşamayanlarda açsa konu o zaman görürsün, sorun yaşayanların oranının düşük olduğunu. :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Aykut KELEŞ
teknoloji işi biraz şans hocam itopya çok yogun olduğu dönemde sanırım çalışanlardan kaynaklı testlerı herkese daha hızlı yetişebilmek için seri yapıyor oda gözden bir şeyler kaçırıyor bu şikayet geri dönüşlerinde emin ol düzeltmişlerdir bir şeyleri bende kurumsal bir firmada calısıyorum bizde de böyle.

benim her şeyim normal gelmişti bir kere kartta coil whine cıktı mesela

Zehli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Serkan Özcan
Geç gelebilir belki ama üründe bir sıkıntı yaşamazsın muhtemelen. Kargo geldiğinde hasarlı ise kuryeye hasarlı olduğunu belirtip tutanak tutturup teslim almazsınız fakat sanmam böyle bir problem yaşayacağınızı. Ayrıca kasada gelirken hasar görme ihtimali olan ekran kartı var sadece onu da montajsız gönderiyorlar sen eve gelince takıyorsun o yüzden hasar görme gibi bir durum söz konusu değil.

Sercankır

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
718
İsim
Sercan
Merhaba arkadaşlar hazır sistem satan sitelerden sistem alanlara bakıyorum sorun yaşayan çok kişi görüyorum en çok da bu İtopya isimli satıcıdan şikayetler duyuyorum bu yüzden anket yapmaya düşündüm. Mağazalardan toplatıp veya hazır sistem alanlarda ankete katılabilir. Online almak daha ucuz ve daha cazip ama ben Konya'dan alacağım bu hazır sistem satanlarda genelde İstanbul'da oluyor oradan buraya gelesiye kadar kim bilir kargo sürecinde başına neler gelecek mağazadan almak ise göz göre göre kazıklanmak gibi olsa bile insanın içi rahat oluyor mağazadan teslim alıp dikkatlice bir şekilde eve götürme imkanın var bir sorun olduğunda ise aynı şekilde kargo ile uğraşmaya gerek yok. Kargocuları yakından tanıyan biriyim nasıl ürün taşıdıklarını nasıl araç kullandıklarını yakından görüyorum o yüzden 20000-25000 vereceğim sistemin böyle berbat şartlarda gelmesi beni rahatsız ediyor!

Sinerjiden almıştım.Hiçbir sorun yaşamadım.

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz
Ben gamegarajdan almıştım 2 seneye yaklaştı çok şükür hiçbir sorun yaşamadım

MrHawk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
İbrahim Şahin
İtopyanın adının geçmesinin bence sebebi çok fazla satış yapmaları. Ne kadar çok satış o kadar çok sorun. Hata çoğunlukla kargo şirketlerinden kaynaklanıyor zaten. Ben mağazadan almıştım ve hiçbir sorun yaşamadım. Eğer imkan varsa mağazaya gidip almakta fayda var derim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
949,847
Üyeler
149,633
Son üye
asi çocuk 62
Top Bottom