Neler Yeni

Hazır sistem almak istiyorum nelere dikkat etmeliyim?

Batubuha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
batuhan cemal şahin
Hazır sistemlerin içindeki parçalar sıfır ürünlermi oluyo çünkü bi arkadaşım ''Hazır sistemler içine 2. el ürün koyuyolar alma '' dedi. Birde ekran kartlarındaki gb nin öneminden bahsedebilirmi lütfen? Sistem kurmak istiyorum alıcakkende güzel bişey almak istiyorum ama fiyatrlar çok yüksek bütçem 20bin 25 bin arası. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler :):):)

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
mustafa
4060 lı bır sıstem alabılırsın ama alan bırılerıne danıs her sıteye guven olmuyor

Batubuha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
batuhan cemal şahin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
3060 12 gb mi yoksa 4060 8gb mi alayım sence hangisi iyi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İsmail Çetinkaya
Hazır sistemlerin içindeki parçalar sıfır ürünlermi oluyo çünkü bi arkadaşım ''Hazır sistemler içine 2. el ürün koyuyolar alma '' dedi. Birde ekran kartlarındaki gb nin öneminden bahsedebilirmi lütfen? Sistem kurmak istiyorum alıcakkende güzel bişey almak istiyorum ama fiyatrlar çok yüksek bütçem 20bin 25 bin arası. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler :):):)
yaklaşık 1 ay önce vatan bilgisayardan RTX4060 İ5 12400f li hazır sistem aldım. İnternetten değil gidip şubeden aldım ürünlerinde kutusunu falan aldım o konuda için rahat olsun. Ben kasa tipini değiştirdim ve ekran kartını zotac dan gigabyte yaptım biraz daha fazla ücret ödedim toplam 23k ya falan denk geldi

Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Yağız Efe Kuru
parçalar 2. el olmuyor güvenilir sitelere örnek olarak da si---nerji itopya gaming gen gamegaraj pchocasi tebilon falan da var da daha önce bi alışveriş yapmadım tebilon ve pchocası sitelerinden
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam bu güvenilir sitelerde vatan da var ama biraz daha kazık orası indirim olmadığı sürece alınmaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Yağız Efe Kuru
Peki işlemci soğutucu stok yeterli olurmu sıvı soğutucu da bakayımmı?
7500f e hava soğutucu yeter 7600 var bende de hava soğutucu kullanıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

bakabılırsın
burdaki sistemi referans alıp 7500f den örnek aldım baktığınız işlemciye göre tercih edilebilir

cankirac

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Can KIRAÇ
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar , Yazılım
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler