Neler Yeni

Hazır sistem için yardım

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Baran ayhan
Bütçe
22000
Arkadaşlar bir hafta içerisinde hazır sistem almak istiyorum bütçem 20-22k arası maalesef bunun üstüne cikamam çoğunlukla rekabetçi oyunlar oynayan biriyim cs,apex,valo vb. Bu oyunlarda iyi değerler sağlayabilecek f/p sistem önerilerinize ihtiyacım var.

Ll3G1OnN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Yağız Arslan Baytekin
Arkadaşlar bir hafta içerisinde hazır sistem almak istiyorum bütçem 20-22k arası maalesef bunun üstüne cikamam çoğunlukla rekabetçi oyunlar oynayan biriyim cs,apex,valo vb. Bu oyunlarda iyi değerler sağlayabilecek f/p sistem önerilerinize ihtiyacım var.

MONİTÖR dahil mi?

Ll3G1OnN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Yağız Arslan Baytekin
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Baran ayhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bunu gördüm biraz araştırdım seveni de var alınmaz diyeni de var bir haftaya zam gelmezse almayı düşünucem.Bu sistem nasıl sence?

Ll3G1OnN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Yağız Arslan Baytekin
Bunu gördüm biraz araştırdım seveni de var alınmaz diyeni de var bir haftaya zam gelmezse almayı düşünucem.Bu sistem nasıl sence?
karar senin kendime almıyorum sonuçta

EfeAydin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Efe Aydın
Rekabetçi oyunlar oynuyorsan senin için önemli olan işlemci olmali ve intelin 12400f islemcisi ryzen 5600 a göre daha iyi bir işlemci eğer bana kalırsa ryzen 5 7500f - rtx 4060 bir sisteme bak

Top Bottom