Neler Yeni

Hazır sistem mi, tek tek toplamak mı?

Hangisi?

• Tek tek indirimli toplama

Oylar: 10 32.3%
  • Hazır sistem

Oylar: 21 67.7%

• Oy kullanan toplam üye
    31

Darkleave

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Burak
Bütçe
15000
Arkadaşlar merhaba herkese. Başlıkta da belirttiğim gibi sizce tek tek mi toplamalıyım yoksa hazır sistem mi almalıyım?

Bu soruyu sormamdaki ana sebep hazır sistemlerdeki stok anlık olarak bitiyor. Yani çıktığı zaman işte olabilirim ya da haberim olmayabilirse ortada kalırım. Belki hazır sistemde daha yüksek parçalar olacak tama tek tekte ise istediğim veya kaliteli parçalar olacak.

Tek tek toplama ise uzun sürecek indirimleri kovalamam lazım, yukarıdaki stok problemi bunda da olacak ama en azından seçeneğim fazla olacak.
Ek olarakta sistemi kendim toplamak istiyorum uzun süredir arkadaşlarıma topladım ancak kendime hiç toplamadım. Bu hazzı yaşamak istiyorum.

emir147

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
634
İsim
Emir Acar
Arkadaşlar merhaba herkese. Başlıkta da belirttiğim gibi sizce tek tek mi toplamalıyım yoksa hazır sistem mi almalıyım?

Bu soruyu sormamdaki ana sebep hazır sistemlerdeki stok anlık olarak bitiyor. Yani çıktığı zaman işte olabilirim ya da haberim olmayabilirse ortada kalırım. Belki hazır sistemde daha yüksek parçalar olacak tama tek tekte ise istediğim veya kaliteli parçalar olacak.

Tek tek toplama ise uzun sürecek indirimleri kovalamam lazım, yukarıdaki stok problemi bunda da olacak ama en azından seçeneğim fazla olacak.
Genelde hazır sistemler daha uyguna denk geliyor.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,529
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Düşük bütçe = hazır sistem.
Yüksek bütçe= Toplama.
Hazır bakın.

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,259
İsim
Hacı

Hazır sistemler daha uyguna geliyor. 15k bütçe ile daha güçlü bileşenler koyuyorlar hazır sistemlere.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,802
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Bu bütçe için hazır sistem öneriyorum.

Darkleave

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Burak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet arkadaşlar haklısınız ancak hazır sistemleri demonte şekilde göndermiyorlar galiba ben hayatımda Bi kere de olsa kendim birleştirmek istiyorum :/

shaggy131

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Sinan Demirci
kaliteli bileşen istiyorsan acele etmeden yavaş tavaş kampanya kovalayarak topla sistemimi herşeyin en iyisine yakın parçalarla topladım hemde nerdeyse hazır sistem parasına geldi imzamdan görebilirsin.

Darkleave

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Burak

DarylE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Mehmet Ensar Pulcu
Zaman problemin yoksa kafan da bir sistem planla sürekli o parçaları takibe başla. İndirime girdiği an parça parça alabilirsin . Neredeyse hazır sisteme yaklaşan sistem toplayabilirsin. Tabii ki de öyle bir indirim geliyor ki tek tek toplasan imkanı yok yaklasamazsin o yüzden tercih senin

Darkleave

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Burak
Zaman problemin yoksa kafan da bir sistem planla sürekli o parçaları takibe başla. İndirime girdiği an parça parça alabilirsin . Neredeyse hazır sisteme yaklaşan sistem toplayabilirsin. Tabii ki de öyle bir indirim geliyor ki tek tek toplasan imkanı yok yaklasamazsin o yüzden tercih senin
Evet işte o sistemi yakalayamam diye çok korkuyorum

Top Bottom