Neler Yeni

Hazır sistem mi toplama pc mi

Cumali00

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Cumali
Beyler merhaba ben pc alacağım ama hazır sistem mi alim yoksa kendim mi topliyim karar veremedim sizce ne yapayım fikri olan var mı

cemtastan2301

80+ Gold
Şuan isteseniz de toplayamazsınız çünkü ekran kartı yok, hazır sistemlerde pahalı. Bütçeniz varsa ve bekleyemem diyorsanız hazır sistem alın.

58_BaBaKoK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,563
İsim
Ahmet Tulumcu
Beyler merhaba ben pc alacağım ama hazır sistem mi alim yoksa kendim mi topliyim karar veremedim sizce ne yapayım fikri olan var mı
Pc toplamak her zaman ucuza gelir
tabi bazı hazır sistemler oluyor güzel fiyata bulursan tabi

AsafSimsek

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
440
İsim
Halil Asaf Şimşek
Bütçe nedir?

AsafSimsek

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
440
İsim
Halil Asaf Şimşek
6000tl ile 7500 TL arası
Eğer montaj yapabilirim diyorsanız veya montaj yaptırabileceğiniz bir yer varsa (tabii şuan stok yok ancak gelirse) tek tek toplayın. Ama yoksa hazır sistem daha mantıklı

ygtcntpl

80+ Bronze
Xbox series s veya x alabilirsin, fiyatları düştü. Ayrıca çok avantajlı bir hazır sistem yoksa toplamak her zaman daha iyidir.

JeyliBon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
389
İsim
Ahmet Aslan
Hazır sistem daha uygun olursa yani indirimli alabilirsiniz onun dışında toplama

Top Bottom