Neler Yeni

Hazır sistem mi yoksa tek tek toplamamı

Sezgin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Sezgin Çoban

Souflikar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
MERT YILDIZ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tabii ki toplama :D
hocam valla aklıma takılıp durdum 6500-6000 arası bütçem var hazır sistemler uyguna geliyor diyorum tam el capitan aliyim birisi arızası var yazıyor diyorum ötekine geçeyim atıyorum kasası kötü diyor içimde ki heves kaçıyor hangi sistemi ne yapacağımı şaşırdım bana 6500-6000 f/p en üst seviyesinde bir sistem önerebilirmisin

Sezgin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Sezgin Çoban
hocam valla aklıma takılıp durdum 6500-6000 arası bütçem var hazır sistemler uyguna geliyor diyorum tam el capitan aliyim birisi arızası var yazıyor diyorum ötekine geçeyim atıyorum kasası kötü diyor içimde ki heves kaçıyor hangi sistemi ne yapacağımı şaşırdım bana 6500-6000 f/p en üst seviyesinde bir sistem önerebilirmisin
Sana sistem önerisi yapabilirim istersen vatandan

Sezgin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Sezgin Çoban
tabi ki hocam bekliyorum

Şimdi bu sistemi ben kuzenime de önerdim ve aldı tabii ileri de aynı ramden ekleyecek şekilde aldı yani şuan 1x16 rami var 1 2 ay sonra aynı ramden yine ekleyecek dual ram olacak yani ileride aynı ramden eklerseniz sistem çok güzel olur 1x16 hali de güzel sistem iyi yani fiyatına göre

Souflikar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
MERT YILDIZ

Şimdi bu sistemi ben kuzenime de önerdim ve aldı tabii ileri de aynı ramden ekleyecek şekilde aldı yani şuan 1x16 rami var 1 2 ay sonra aynı ramden yine ekleyecek dual RAM olacak yani ileride aynı ramden eklerseniz sistem çok güzel olur 1x16 hali de güzel sistem iyi yani fiyatına göre
hocam çok sağol valla güzel sistem kafama yatmadı değil ama en ince ayrıntısına kadar bilmek istiyorum kasanın hava sirkülasyonu nasıl güç kaynağı yeterli mi ve hocam birbirine çok yakın sistemler var en iyisini seçicem diye karasız kaldım

KToprak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Kamil
Hocam arızası var gibi yazılara çok takılma bence bu herkes de olacak bir şey değil. Hazırlar uyguna geliyor ama dediğin gibi kasaları vs kötü olabiliyor bence en güzel acele etmeden indirim kampanya vs kovalamak gaming gecesine filan bakmak. Böylece hem istediğin kaliteli parçalarla toplamış olursun hemde uyguna gelmiş olur. Böyle arıza olmazmı, tabii ki olabilir bu biraz şans meselesi aldığın parça farbrika çıkışlı sorunlu olabilir. Vatan bilgisayar bu işlerde en kurumsal en kaliteli olmasına rağmen şikayet var da vatan bilgisayara bak öyle şikayetler var ki sanki dünyanın kötü firması :)

Sezgin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Sezgin Çoban
hocam çok sağol valla güzel sistem kafama yatmadı değil ama en ince ayrıntısına kadar bilmek istiyorum kasanın hava sirkülasyonu nasıl güç kaynağı yeterli mi ve hocam birbirine çok yakın sistemler var en iyisini seçicem diye karasız kaldım
Oyun testleri falan hepsi bu video da var

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,469
Üyeler
138,362
Son üye
ataa_jpg
Top Bottom