Neler Yeni

Hazır sistemlerde ağa nasıl bağlanıyoruz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Gökhan Arslan
Laptopdan hazır sisteme geçiş yapıyorum. ağ bağlantımı nasıl kuracağım, ekstra wifi kartımı alacağım, ethernet kablosumu alacağım? yoksa kendi içerisinde ağa bağlanabileceğim donanımı oluyormu laptopdaki gibi?

owel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
ömer
Eğer alacağın sistemde anakartın wifi desteği var ise sorunsuz bağlanabilirsin. Benim önerim kablolu olarak kullan

LeoNya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Bedirhan Erbek
Laptopdan hazır sisteme geçiş yapıyorum. ağ bağlantımı nasıl kuracağım, ekstra wifi kartımı alacağım, ethernet kablosumu alacağım? yoksa kendi içerisinde ağa bağlanabileceğim donanımı oluyormu laptopdaki gibi?
Kendi içerisinde donanım olmuyor laptop taki gibi . Ethernet kablosuyla da bağlantı kurabilirsin veya wifi adaptörü alman gerekir . Kablo imkanın varsa kabloyla kur

h100

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Hamza T
Modem Yakınsa Usb Addapter almanı Tercih ederim Uzaksa USB Addapter bulabilirsiniz 45 80TL Arasına.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Gökhan Arslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer alacağın sistemde anakartın wifi desteği var ise sorunsuz bağlanabilirsin. Benim önerim kablolu olarak kullan
b450 mk 2 varmıdır wifi desteği ekstra donanım satın almam gerekiyormu varsa?

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,021
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis
Hocam 3 çözümü var:

1- Ethenet kablosuyla bağlamak: En iyi çözüm bu çünkü kablolu olduğundan en hızlı bu şekilde kullanırsınız interneti

2- Anakartınızda wi-fi varsa onu kullanabilirsiniz

3- Usb Wi-fi adaptör alabilirsiniz.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,958
İsim
tümen dağ
Kablo al tak en iyi ve en uygunu budur