Neler Yeni

Hazır sistemlerde küçük bir miktar stok foruma ayrılmalı

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,240
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Bu sefer de foruma üye olmayan kişiler bile burada konu açılmasını bekler.
5 stok yine kalmaz.
belli başlı kurallarla olabilir mesela minimum 1k mesaj sınırı olacak belli bir tarihten beri kayıtlı üye olacak falan derler ona göre bir sistem ayarlanabilir.
@Abdullah Hacıgül

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,054
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Windows ve teknik sorunlar
sen bu foruma üyesin diye ayrıcalık istiyorsun bence bu etik değil aktiflik ne alaka
Ne zaman anlayacaksın bilmiyorum. Allah beni biliyor, asla kendim için istemiyorum. Zaten sistemim var, olmasa ve alacak olsam da zaten her şekilde ben onu alırım sen dert etme. Ben burada diğerlerini düşünüp söylüyorum. Az bir stoğu dert ediyorsan ilk forumda beklersin sonra da YT'da.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Mehmet Yılmaz Abi konuyu kilitler misin bir önerinin bu kadar tepki alacağını bilmiyordum.

Erikli Damacanası

80+ Bronze
Ne zaman anlayacaksın bilmiyorum. Allah beni biliyor, asla kendim için istemiyorum. Zaten sistemim var, olmasa ve alacak olsam da zaten her şekilde ben onu alırım sen dert etme. Ben burada diğerlerini düşünüp söylüyorum. Az bir stoğu dert ediyorsan ilk forumda beklersin sonra da YT'da.

@Mehmet Yılmaz Abi konuyu kilitler misin bir önerinin bu kadar tepki alacağını bilmiyordum.
yineden burda kayıt olmanız ve fazla mesajınız olması sizi üstün yapması etikmi ?

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,054
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
yineden burda kayıt olmanız ve fazla mesajınız olması sizi üstün yapması etikmi ?
Kardeşim düzgün okur musun. Fazla mesajım olması ne alaka. Zaten "sistemi alamadım" diye foruma geliyorsunuz konuları görüyorsunuz 5 dk önce gelirsiniz belki de sistemi alırsınız ne değişir bununla.

Erikli Damacanası

80+ Bronze
Kardeşim düzgün okur musun. Fazla mesajım olması ne alaka. Zaten "sistemi alamadım" diye foruma geliyorsunuz konuları görüyorsunuz 5 dk önce gelirsiniz belki de sistemi alırsınız ne değişir bununla.
bronz üstü alsına mantıklı diyordun işte buraya üye olduğun önce alıyorsun bu bence etik değil

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,622
İsim
Eren Yeager
Hocam arkadaşın dediğini ne abartmissiniz ya
Adam diyor ki Abdullah abi foruma ayrıcalıklar güzellikler yapacaktı bu tarz bir şey yapabilir millete haksızlık olur diyorsunuz da sadece 5 stoktan bahsediyoruz boyle bir güzellik yapılabilir çokta güzel olur bence.

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,054
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
bronz üstü alsına mantıklı diyordun işte buraya üye olduğun önce alıyorsun bu bence etik değil
Fikrim değişti ve söyledim de zaten ama hâlâ ısrar ediyorsun ben o fikirden döndüm bile. Öneri zaten bunlar.

T.P.G.

80+ Titanium
80+ Bronze ve üstü alabilsin sadece
Ekmek de banılabilsin tam olsun 👌
Tam olarak nasıl çalışacağını bilmiyorum belki sınırlı sayıda stok koyarak foruma duyurulabilir sonra da geriye kalanları koyarak itopya ana sayfa + DA sosyal hesaplarda duyurulabilir mesela. Benim sistemim var ve ben kendim topluyorum ancak almak isteyen çok kişi var bu forumdakiler de dahil bence mesela 100 stok varsa 5'i filan sadece foruma ayrılmalı.

@Abdullah Hacıgül Abi bakarsan sevinirim.
Saçma

Erikli Damacanası

80+ Bronze
Hocam arkadaşın dediğini ne abartmissiniz ya
Adam diyor ki Abdullah abi foruma ayrıcalıklar güzellikler yapacaktı bu tarz bir şey yapabilir millete haksızlık olur diyorsunuz da sadece 5 stoktan bahsediyoruz boyle bir güzellik yapılabilir çokta güzel olur bence.
hocam siz anlayabilecek birine benziyorsunuz 5 stok abdullah abi çıkardığı sistremlerdeki stok içinn fazla maks 300 gördüm

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,622
İsim
Eren Yeager
hocam siz anlayabilecek birine benziyorsunuz 5 stok abdullah abi çıkardığı sistremlerdeki stok içinn fazla maks 300 gördüm
Hocam bugün 100 stok vardı azdı haklısınız ama böyle bir güzellik yapılabilir ha 1 ha 2 stok ama güzel olur yani
Verilen sistem sayısına göre alacak kişiler arasından çekiliş yapılıp link bile atılabilir bence.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom