Neler Yeni

Hdd den ssd ye windows kopyalayacagim ama yedekleme lazim

Süper sonic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
Fıstıkçı şahap
Su an hdd var ssd alacağım ssd aldığımda windowsu ssd ye kopyalayacagim ama ondan önce format atacağım pc de gta5 var indirmesi çok uzun sürüyor o yüzden format attığımda gta5 ve steam in silinmesini istemiyorum nasıl yedekleyecegim yedekledim diyelim hdd den ssd ye windows içinde gta5 de var kopyalanması uzun surermi

Ssd olarak kingston a2000 500gb veya sandisk ultra 3d 500gb m2 ssd düşünüyorum

Glitchy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,710
İsim
Enes Dağhan
İlgilendiği Kategoriler
Modelleme Animasyon Oyunlar
Su an hdd var ssd alacağım ssd aldığımda windowsu ssd ye kopyalayacagim ama ondan önce format atacağım pc de gta5 var indirmesi çok uzun sürüyor o yüzden format attığımda gta5 ve steam in silinmesini istemiyorum nasıl yedekleyecegim yedekledim diyelim hdd den ssd ye windows içinde gta5 de var kopyalanması uzun surermi

Windows'un yüklü olduğu yerdeyse maalesef vedalaşmalısın.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45

HDD'de GTA 5'in sığabileceği kadar bir bölüm aç. Oyunu oraya at sonra format atarken sadece Windows'un olduğu bölümü biçimlendirin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,854
Üyeler
140,569
Son üye
mkahveci63
Top Bottom