Neler Yeni

HDMI ve DisplayPort hakkında

Tremolo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,257
İsim
Burak Akkaya
Teşekkür ederim memnun musun monitörden ?
Çok güzel. Yalnız önceden IPS kullandıysan renklere alışman birkaç gün sürebilir :) zaten pivot özelliğinden, dahili hoparlör vb den bahsetmeme gerek yok diye düşünüyorum :D

h.ibrahim

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Halil
panel ''VA'' diye biliyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
EserBayram
Instagram
eserbayramm
Da Sistem-2 nin yanında 144 hz 1ms monitörde sipariş ettim. İlk defa 144 hz monitör kullanacağım için hdmi ile mi bağlantı gerçekleştireceğim displayport ile mi? İnternette bir kaç şeye rastladım. HDMI ile bağlanırsan hz değerin en fazla 120 olur gibisinden bir şey yazılmış. DisplayPort hakkında bilgim zaten çok az. Hangisin nasıl yapacağım ve bir de monitörün yanında hdmi ve displayport kablosu geliyor mu?
bende da sistem-2 yi aldım monitörü de seninki gibi sipariş bende hdmı mı dp mi diye biraz bakındım ama cevap bulamadım cevabı bulursan beni bilgilendirirmisin?

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
HDMI.png

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Da Sistem-2 nin yanında 144 hz 1ms monitörde sipariş ettim. İlk defa 144 hz monitör kullanacağım için hdmi ile mi bağlantı gerçekleştireceğim displayport ile mi? İnternette bir kaç şeye rastladım. HDMI ile bağlanırsan hz değerin en fazla 120 olur gibisinden bir şey yazılmış. DisplayPort hakkında bilgim zaten çok az. Hangisin nasıl yapacağım ve bir de monitörün yanında hdmi ve displayport kablosu geliyor mu?
Her kablo her monitor ile gelmiyor değiskenlik gösterir tabii ki 144hz monitör için DP kullanman gerekir.

bende da sistem-2 yi aldım monitörü de seninki gibi sipariş bende hdmı mı dp mi diye biraz bakındım ama cevap bulamadım cevabı bulursan beni bilgilendirirmisin?
Ben DisplayPort kullanacağım araştırdım oyun için ve yüksek tazeleme hızı için en iyisi bu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,867
Üyeler
138,425
Son üye
Kyruse
Top Bottom