Neler Yeni

HdmiToVga Ses Gelmiyor Kulaklığa

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Sefa Çetin
Arkadaşlar Ben İşlemcimi Yükselttim Ryzen 3 1200 İşlemci Vardı Ryzen 5 2600 Yaptım Sistemi Açtım Fakat Ses Yok Du Ve Realtek Hd Audio Uygulaması Fln Açılmıyordu Ses Test Etmek İstediğimde Ses Yoktu Format Atayım Dedim İşlemciyi Değiştirdiğim İçin Şuan Kulaklık Yada Haporlör Ses Aygıtlarında Gözükmüyor Sadece DİGİTAL AUDİO Yazıyor Devrı Dışı Aygıtlar Vb Baktım Yok Hiçbirşey Hdmi To Vga Ses Yerine Taktım arada bi ses Kısıkda Olsa Geldi Şuan Hiç Gelmiyor Lütfen Yardım Edin Sistemim Msi Rx 570 Armor 4Gb Oc Anakart Gigabyte a320ms2h Monitörüm Vga olduğu için kullanıyorum işlemci değiştirmeden önce böyle bir sıkıntı yoktu

Ekler

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    21.2 KB · Hit: 61

İbrahim Özel

80+ Silver
En İyi Cevap
13
Arkadaşlar Ben İşlemcimi Yükselttim Ryzen 3 1200 İşlemci Vardı Ryzen 5 2600 Yaptım Sistemi Açtım Fakat Ses Yok Du Ve Realtek Hd Audio Uygulaması Fln Açılmıyordu Ses Test Etmek İstediğimde Ses Yoktu Format Atayım Dedim İşlemciyi Değiştirdiğim İçin Şuan Kulaklık Yada Haporlör Ses Aygıtlarında Gözükmüyor Sadece DİGİTAL AUDİO Yazıyor Devrı Dışı Aygıtlar Vb Baktım Yok Hiçbirşey Hdmi To Vga Ses Yerine Taktım arada bi ses Kısıkda Olsa Geldi Şuan Hiç Gelmiyor Lütfen Yardım Edin Sistemim MSI Rx 570 Armor 4Gb Oc Anakart Gigabyte a320ms2h Monitörüm Vga olduğu için kullanıyorum işlemci değiştirmeden önce böyle bir sıkıntı yoktu
Dönüştürücü ile HDMI'ı VGA'ya dönüştürüyorsanız ekstra ses bağlantısı yapmanız gerek. VGA portu ses iletmiyor.

Ouzkskn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,345
İsim
....
Arkadaşlar Ben İşlemcimi Yükselttim Ryzen 3 1200 İşlemci Vardı Ryzen 5 2600 Yaptım Sistemi Açtım Fakat Ses Yok Du Ve Realtek Hd Audio Uygulaması Fln Açılmıyordu Ses Test Etmek İstediğimde Ses Yoktu Format Atayım Dedim İşlemciyi Değiştirdiğim İçin Şuan Kulaklık Yada Haporlör Ses Aygıtlarında Gözükmüyor Sadece DİGİTAL AUDİO Yazıyor Devrı Dışı Aygıtlar Vb Baktım Yok Hiçbirşey Hdmi To Vga Ses Yerine Taktım arada bi ses Kısıkda Olsa Geldi Şuan Hiç Gelmiyor Lütfen Yardım Edin Sistemim MSI Rx 570 Armor 4Gb Oc Anakart Gigabyte a320ms2h Monitörüm Vga olduğu için kullanıyorum işlemci değiştirmeden önce böyle bir sıkıntı yoktu

Kulaklığı tam olarak nereye taktınız ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Sefa Çetin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
eskiden iletiyordu neden iletmedi ki şimdi onu anlamadım nasıl bir ekstra bağlantı dan söz ediyorsunuz ben jack dan ses almak istiyorum hdmi yerine eskiden sorun yoktu şuan sadece 1 tane ses aygıtı gözüküyor eskiden haporlor vardı seçeneklerde
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kulaklığı tam olarak nereye taktınız ?
ön jack girişine

İbrahim Özel

80+ Silver
En İyi Cevap
13
eskiden iletiyordu neden iletmedi ki şimdi onu anlamadım nasıl bir ekstra bağlantı dan söz ediyorsunuz ben jack dan ses almak istiyorum hdmi yerine eskiden sorun yoktu şuan sadece 1 tane ses aygıtı gözüküyor eskiden haporlor vardı seçeneklerde

ön jack girişine
Ön jak panelinin anakarta bağlanan kısmını kontrol edin.

Ouzkskn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,345
İsim
....
Realtek Açılmıyor demişsiniz. Aygıt yöneticisinden baktınız zaman. Ses Kartı driver'ı yüklü mü gözüküyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Sefa Çetin
Realtek Açılmıyor demişsiniz. Aygıt yöneticisinden baktınız zaman. Ses Kartı driver'ı yüklü mü gözüküyor.
nerden bakabilirim

Ön jak panelinin anakarta bağlanan kısmını kontrol edin.
orası nerde tam olarak

format atmadan önce realted audio console vardı orası hata verip açılmadı işlemci taktıkdan sonra

Ouzkskn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,345
İsim
....
nerden bakabilirim

orası nerde tam olarak

format atmadan önce realted audio console vardı orası hata verip açılmadı işlemci taktıkdan sonra

Bilgisayar simgesine sağ tıklayıp.. Özellikler. Orada En başta Aygıt yöneticisine tıklayıp görebilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Sefa Çetin
Bilgisayar simgesine sağ tıklayıp.. Özellikler. Orada En başta Aygıt yöneticisine tıklayıp görebilirsin.

Böyle Yazıyor Nasıl Jack Girişine Bağlayabilirim Hdmi Yerine Öyle Bir şey Varmı

Ekler

• a.PNG
    a.PNG
    23.6 KB · Hit: 66

Ouzkskn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,345
İsim
....

Böyle Yazıyor Nasıl Jack Girişine Bağlayabilirim Hdmi Yerine Öyle Bir şey Varmı

Ses kartının driver'ı yüklü gözükmüyor. Anakartın sitesinden indirip kurabilirsin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,893
Üyeler
156,541
Son üye
havix
Top Bottom