Neler Yeni

🔥Hediye Kulaklık Standı Veriyorum 🔥

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,276
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Kıymetli kardeşlerim kıymetli dostlarım Donanım Arşivi Gruba Özel Sistem almıştım hatırlarsanız yanında kulaklık standı da verdi hediye bende sizlerden birine hediye etmek istiyorum yanlış anlaşılmak istemem amacım bu grubun her ferdinin mutlu olması şöyle yapacağım adil olması için bu gönderinin altına belli bir süre sonra tekrardan yazı yazacağım yazı da şöyle olacak " HEDİYE STANDI ALMAK İÇİN BU YORUMUNUN ALTINA İLK KİM YAZARSA ONA GÖNDERECEĞİM " bu şekilde ilk kim yazarsa ona vereceğim şimdiden hayırlı olsun
IMG_20220521_175801.jpg

Yakup.

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Alana hayırlı olsun.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,728
İsim
Emre Zengin
Kıymetli kardeşlerim kıymetli dostlarım Donanım Arşivi Gruba Özel Sistem almıştım hatırlarsanız yanında kulaklık standı da verdi hediye bende sizlerden birine hediye etmek istiyorum yanlış anlaşılmak istemem amacım bu grubun her ferdinin mutlu olması şöyle yapacağım adil olması için bu gönderinin altına belli bir süre sonra tekrardan yazı yazacağım yazı da şöyle olacak " HEDİYE STANDI ALMAK İÇİN BU YORUMUNUN ALTINA İLK KİM YAZARSA ONA GÖNDERECEĞİM " bu şekilde ilk kim yazarsa ona vereceğim şimdiden hayırlı olsun Alıntıyı görüntüle
HEDİYE STANDI ALMAK İÇİN BU YORUMUNUN ALTINA İLK KİM YAZARSA ONA GÖNDERECEĞİM

HyperChief

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
.
Ben alabilirmiyim ihtiyacım var.

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,234
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik Bilgisayar Sistemleri Sıcak Fırsatlar
Hediye standı almak istiyorum

MematiBaş🚬

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,592
İsim
Memati Baş
Kıymetli kardeşlerim kıymetli dostlarım Donanım Arşivi Gruba Özel Sistem almıştım hatırlarsanız yanında kulaklık standı da verdi hediye bende sizlerden birine hediye etmek istiyorum yanlış anlaşılmak istemem amacım bu grubun her ferdinin mutlu olması şöyle yapacağım adil olması için bu gönderinin altına belli bir süre sonra tekrardan yazı yazacağım yazı da şöyle olacak " HEDİYE STANDI ALMAK İÇİN BU YORUMUNUN ALTINA İLK KİM YAZARSA ONA GÖNDERECEĞİM " bu şekilde ilk kim yazarsa ona vereceğim şimdiden hayırlı olsun Alıntıyı görüntüle
alana hayırlı olsun ben sandalyeye koyuyorum yetiyor bana

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,276
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Böyle değil benim yazacağım yoruma bir süre sonra buraya tekrardan yazacağım biraz bekleyin 😂

Wøx1N

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
289
İsim
Ahmet Emin KUL
İhtiyacım var inşallah bana gelir

HyperChief

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
.
biliyorum kulaklık masamın üstünde koyucak stand arıyordum.

Top Bottom