Neler Yeni

Hediye olarak AirPods 2.Nesil geldi,değiştirmeli miyim sizce?

w1B3

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
244
İsim
Hakkı Mürev
Doğum günü hediyesi olarak ailem AirPods 2.Nesil almış Media Markt'dan. Onlarda eğer isterse Freebuds 4 ile değiştirebilir ama ses kalitesi olarak apple daha iyidir demişler. Telefonum Android ama 2 yıl sonra gibi IOS'a geçemeyi düşünüyorum. Kardeşimde vardı Airpods 2.Nesil. Gayet de iyiydi ses kalitesi olsun rahatlık olsun. Ama dokunmatik, pil durumu, kulaktan çıkarınca video veya müzik durmaması gibi sorunlar oluşuyordu.(Pil durumu dediysem üzerindeki ışıktan görebiliyorum ama iphonedaki gibi detaylı olarak göremiyorum) Yani tam uyumlu değil. Ama FreeBuds 4'ün de ses kalitesini de bilmiyorum. Arada kaldım.
Sizce ne yapmalıyım?
Siz olsaydınız ne yapardınız?
İyi günler.

Kartal34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,634
İsim
Yok
Doğum günü hediyesi olarak ailem AirPods 2.Nesil almış Media Markt'dan. Onlarda eğer isterse Freebuds 4 ile değiştirebilir ama ses kalitesi olarak apple daha iyidir demişler. Telefonum Android ama 2 yıl sonra gibi IOS'a geçemeyi düşünüyorum. Kardeşimde vardı Airpods 2.Nesil. Gayet de iyiydi ses kalitesi olsun rahatlık olsun. Ama dokunmatik, pil durumu, kulaktan çıkarınca video veya müzik durmaması gibi sorunlar oluşuyordu.(Pil durumu dediysem üzerindeki ışıktan görebiliyorum ama iphonedaki gibi detaylı olarak göremiyorum) Yani tam uyumlu değil. Ama FreeBuds 4'ün de ses kalitesini de bilmiyorum. Arada kaldım.
Sizce ne yapmalıyım?
Siz olsaydınız ne yapardınız?
İyi günler.
AirPods iyi bence ya, değiştirmezdim ben.

Ahmet Berat Ak

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
995
İsim
Ahmet Berat ak
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama,pc aksesuarları,fiyat performans ürünler

w1B3

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
244
İsim
Hakkı Mürev
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
Evde yatmak? 11.Sınıfım. Ünide değiştirmeyi düşünüyorum.
2 yıl sonra iphone'a geçmek istiyorum demişsin ya, ondan dedim 2 sene uzun süre. 2 sene evde yatacağına değiştir. Android ile iyi çalışmıyor.

T.P.G.

80+ Titanium
Pardon hocam anlayamamışım. Ses kalitesi olarak FreeBuds 4 nasıldır AirPods'a göre?
Freebuds 3 kullanıyorum, AirPods 1. nesilden ses olarak hiç farkı yok diyebilirim. 2. nesili ve Freebuds 4'ü bilemeyeceğim ancak durum bu.

• Beğen
Reaksiyonlar: w1B3

w1B3

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
244
İsim
Hakkı Mürev
2 yıl sonra iphone'a geçmek istiyorum demişsin ya, ondan dedim 2 sene uzun süre. 2 sene evde yatacağına değiştir. Android ile iyi çalışmıyor.
Yani kulaklığı deneyemiyorum. O yüzden nasıl bir ses kalitesi var bilmiyorum. Eğer kötüyse üzülürüm.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Freebuds 3 kullanıyorum, AirPods 1. nesilden ses olarak hiç farkı yok diyebilirim. 2. nesili ve Freebuds 4'ü bilemeyeceğim ancak durum bu.
+ olarak birde ANC var dimi?

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
Yani kulaklığı deneyemiyorum. O yüzden nasıl bir ses kalitesi var bilmiyorum. Eğer kötüyse üzülürüm.
Ses kalitesi gayet iyidir ancak kulaklığı kulaklık yapan özelliklerin bir çoğunu kullanamıyorsun androidde. Ben bağlamayı bile becerememiştim. Apple kendi ekosistemi için çok güzel ürünler üretiyor ancak ekosistem dışına çıktıklarında pek de kullanışlı olmuyorlar.

w1B3

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
244
İsim
Hakkı Mürev
Ses kalitesi gayet iyidir ancak kulaklığı kulaklık yapan özelliklerin bir çoğunu kullanamıyorsun androidde. Ben bağlamayı bile becerememiştim. Apple kendi ekosistemi için çok güzel ürünler üretiyor ancak ekosistem dışına çıktıklarında pek de kullanışlı olmuyorlar.
Yani huawei kaliteli ürünler üretiyor ama apple da olunca arada kaldım gibi oldu biraz.
Huawei'nin uygulama yorumlarında bazı kötü şeyler gördüm de bağlanma sorunu olsun başka şeylerde. Kafam karışti yani biraz. Sadece ses kalitesi ve yüksekliği üzer mi diye korkuyorum.

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
Mediamarkttan aldılarsa muhtemelen kazık yemişlerdir, o kulaklığı iade edip daha iyisini alabilirsiniz aynı paraya mesela Airpods Pro veya Airpods 3. nesil

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,228
Üyeler
156,302
Son üye
lweax_06
Top Bottom