Neler Yeni

Hem kablolu hem bluetooth hoparlör

Quepardo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
Berkem Özevim
Benim 2x2watlık hoparlörü olan bir monitörüm var hem pcde hem de telefonda kullanabileceğim bi hoparlör istiyorum var mıdır bunu alsan tatmin eder diyeceğiniz bir şey
ne kadar ucuz o kadar iyi bütçe belirlemedim

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Aklımda model yok ama tek diyeceğim AUX girişli bir hoparlör almanız. Benim LG bluetooth hoparlörde AUX (3.5 mm) giriş var, doğrudan kabloyla çıkış alabiliyorum. Telefona bağlayacağım zaman da bluetooth'tan bağlıyorum. Arkadaşın JBL hoparlörü var bilmem kaç bin TL, onda AUX giriş yok, o yüzden bazen sorun yaşıyor PC'ye bağlamada.

eXe-Dracarys

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Huseyin
Benim 2x2watlık hoparlörü olan bir monitörüm var hem pcde hem de telefonda kullanabileceğim bi hoparlör istiyorum var mıdır bunu alsan tatmin eder diyeceğiniz bir şey
ne kadar ucuz o kadar iyi bütçe belirlemedim

logitech z407 .. Ben 3-4 ay önce 800 TL'ye almıştım.. fiyat biraz zamlanmış ama güzel tavsiye ederim

Quepardo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
Berkem Özevim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aklımda model yok ama tek diyeceğim AUX girişli bir hoparlör almanız. Benim LG bluetooth hoparlörde AUX (3.5 mm) giriş var, doğrudan kabloyla çıkış alabiliyorum. Telefona bağlayacağım zaman da bluetooth'tan bağlıyorum. Arkadaşın JBL hoparlörü var bilmem kaç bin TL, onda AUX giriş yok, o yüzden bazen sorun yaşıyor PC'ye bağlamada.
aynen ben de tam bu yüzden aux girişli istiyorum pcde de kullanabilmek çok işime yarar
Mesaj otomatik birleştirildi:

logitech z407 .. Ben 3-4 ay önce 800 TL'ye almıştım.. fiyat biraz zamlanmış ama güzel tavsiye ederim
kanka çok hoş diyorsun da ben 100-300 TL civarı şeylere bakınıyorum dediğim gibi bütçe belirlemedim ama ne kadar ucuz o kadar iyi çünkü sadece youtube netflix vs. için kullanıcam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,056
Üyeler
140,137
Son üye
Thepuns
Top Bottom