Neler Yeni

Hepsi burada ögrenci kampanyasi

Memo06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Mehmet ersoy
Hepsi burada üzerinde şuan devletin verdiği ogrenci için tesvikli laptop almak istiyorum , hepsi buradanin aciklamasin da devlet 5500 tl nin ne zaman yatacağı hakkında bilgi vermedi diye bir açıklama var , ben laptopu alsam bu konuda sorun yaşanır mı alan var mı?
Kampanya 9500 tl ye kadar olan teknolojik ürünler için 5500 tl devlet tarafından geri ödeme kampanyası

Akhisarli45

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
327
İsim
Berke
Hepsi burada üzerinde şuan devletin verdiği ogrenci için tesvikli laptop almak istiyorum , hepsi buradanin aciklamasin da devlet 5500 TL nin ne zaman yatacağı hakkında bilgi vermedi diye bir açıklama var , ben laptopu alsam bu konuda sorun yaşanır mı alan var mı?
Kampanya 9500 TL ye kadar olan teknolojik ürünler için 5500 TL devlet tarafından geri ödeme kampanyası
Sadece epptavm den alınan ürünlerde geçerli diye biliyorum kampanya

Bünyamina

80+ Platinum
Sadece epptavm den alınan ürünlerde geçerli diye biliyorum kampanya
Bilgine ekleme yapalım bu bilgin ortaya atılan bir iddiadan ibaret hepsiburada da koskocaman banner da da geçerli olduğu yazmakta başka bir sürü sitelerde mağazalarda geçerli olabilir araştırmak doğrulamak lazım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hepsi burada üzerinde şuan devletin verdiği ogrenci için tesvikli laptop almak istiyorum , hepsi buradanin aciklamasin da devlet 5500 TL nin ne zaman yatacağı hakkında bilgi vermedi diye bir açıklama var , ben laptopu alsam bu konuda sorun yaşanır mı alan var mı?
Kampanya 9500 TL ye kadar olan teknolojik ürünler için 5500 TL devlet tarafından geri ödeme kampanyası
5500 denilen şey toplam bu fiyat bilgisayar da şu kadar vergi alınmayacak telefonda bu bu ikisinin toplamı 5500 olması lazım biraz araştır.
Daha çok bilgi yok ya alan birileri varsa onlardan yardım almak en doğrusu.

Memo06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Mehmet ersoy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sadece 1 ürün için geçerliymiş indirim , 2 cihaz için 2 indirim uygulanmıyor toplam diye birsey yok okuduğum kadarıyla.

Bünyamina

80+ Platinum
Sadece 1 ürün için geçerliymiş indirim , 2 cihaz için 2 indirim uygulanmıyor toplam diye birsey yok okuduğum kadarıyla.
Bu bir iddia var mı kanıtın bilgilenmek isterim isteriz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben benim yazımı destekler nitelikte olan yazıyı atayım bak bakalım.
"Üniversitelilere 9.500 TL'yi geçmeyen cep telefonu ve bilgisayarlar için toplamda 5.500 TL'ye kadar destek verilecek. "
"Örgün eğitimdeki öğrencilerimize bilgisayar ve cep telefonu desteğini açıklıyoruz. Üniversiteli gençlerimize piyasa satış fiyatı 9 bin 500 lirayı aşmayan cep telefonu ve bilgisayar için toplamda 5 bin 500 lirayı geçmeyecek şekilde destek vereceğiz. Cep telefonu için piyasa fiyatının yüzde 44,4'üne, bilgisayarlar için yüzde 16,7'si kadar tutarda destek sağlayacağız."

fenerlimühendis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
561
İsim
Ahmet Hakan
5500 lira telefon + bilgisayar için rakam. Bilgisayar için en fazla 1500 lira civarı bir geri ödeme alırsın. Bilgisayarda çok fazla vergi yok zaten.

Memo06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Mehmet ersoy
Kampanya dahilindeki cihazlar mevcut fiyatları üzerinden satışa sunulur. 9.500 TL altında satın alınmış olan telefon, bilgisayar ve tabletin toplam destek tutarı 5.500 TL’dir. Bu destek tutarı daha sonra devlet kurumları karşısından geri ödenerek sağlanması beklenmektedir. Alınan her bir cihaz için ayrı ayrı 5.500 TL desteği yapılmayacak; toplam destek tutarı 5.500 TL olarak yapılacaktır.

Son düzenleme:

Bünyamina

80+ Platinum
Kampanya dahilindeki cihazlar mevcut fiyatları üzerinden satışa sunulur. 9.500 TL altında satın alınmış olan telefon, bilgisayar ve tabletin toplam destek tutarı 5.500 TL’dir. Bu destek tutarı daha sonra devlet kurumları karşısından geri ödenerek sağlanması beklenmektedir. Alınan her bir cihaz için ayrı ayrı 5.500 TL desteği yapılmayacak; toplam destek tutarı 5.500 TL olarak yapılacaktır.
Bu yazı kimin haber sitesindeki bir yazarın mı?
Ben cumhurbaşkanın açıkladığı konuşmayı yazdım.

Memo06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Mehmet ersoy
Hepsiburadanin

Bünyamina

80+ Platinum
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç