Neler Yeni

Yardım Hepsiburada teslim etmediği siparişimi iptal etti (Sorun gönderen firmadanmış)

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
570
İsim
Sinan İ.
Hepsiburada dan bişey aldım 15 gün kargoya verilmedi hadi dedim promosyon zamanı banada acil lazım değil bekliyeyim 15 gün sonra kargoya verildi 5 gün kargoda gezdi sonrada iptale düştü. Satıcıyla görüştüm otomatik cevap HB yetkilileri otomatik cevap verince nalet olsun dedim bıraktım peşini aldım paramı.
Dünde kupon avından 100/50 kuponu aldım baktım bişey alıcaktım vazgeçtim sonra alırım dedim nasıl olsa 26 sına kadar diye 10 dk sonra bi baktım kuponda gitmiş yine MH ye söyledim siz kupon almamışınız ki diyorlar. :D
Kısaca üstteki arkadaşın dediği gibi Amazon harici hepsi yalan.

SEmrey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Emre
Hepsiburada teslim etmediği hepsijet kargonun gelmediği ürünü teslim edilemedi beyan ederek siparişimi iptal etti. Aynı günün sabahında çalışanlardan biri beni aradı birkaç kargomun gecikeceğini şikayetçi olmamamı rica etti, kasım ayı indirim dönemi olduğu için anlayışla karşıladım ancak akşamında siparişimin teslim edilemediği için iptal edildiğini gördüm. Siparişim haksız şekilde iptal edildi
1790 TL'ye ASUS B660M anakart almıştım pazaryerindeki bir satıcıdan dağıtımda gözüktü 10 dakika sonra teslim edilemedi girilmiş 10 dakika da dağıtıma çıkan kurye 10 dakika için teslim etmek için geliyor ve teslim edemeyip bunu sisteme girebiliyor mantık dışı bir süreç yaşadım.
H610 anakarttan B660'a yükseltecektim çok uyguna gelmişti. Hepsiburadaya ilettim ama doğru düzgün ilgilenmediler bile, yarın daha çok uğraşacağım.
Aynı süreci yaşayan var mı? Tüm gün evdeydim ilk kez bir firmada bunu yaşıyorum trendyol expressten sürate kolay gelsine tüm firmalar geldi bugün. Kendi sattığı üründe değil
bi ara bende yaşadım ayakkabı almıştım. Ailem evde olduğu halde teslim edilemedi olarak girdiler, Ertesi gün gelirken bi kişi aradı sizin siparişiniz başka bi arabaya karıştığı için bugün getiremeyeceğiz dedi ,bende anlayışla karşıladım. Ertesi gün ise tekrar teslim edilemedi olarak girdiler. 1 haftadır bankaya paramın yatmasını bekledim. rezalet bi durum

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Genelde Amazon'u ve Hepsiburada'yı tercih ediyorum. Hepsijet görevlisiyle arkadaş olduk, kargoları nereye bırakacağını biliyor. Kapıda bazen sohbet muhabbet ediyoruz.
270 civarında ürün sipariş etmişim Hepsiburada'dan ve hiçbirinde sorun yaşamadım. Şaşırdım açıkçası.

Top Bottom