Neler Yeni

Çözüldü✓ Hepsiburada'dan MSI 6800 XT Teşhir Ürünü Aldım

Hasan344

80+ Gold
Merhaba arkadaşlar,

En son 2014 yılında kendim Pc toplamıştım onu yükselterek bu zamana kadar kullandım ancak Hepsiburada'dan

MSI Radeon RX 6800 XT GAMING X TRIO 16G 256 Bit GDDR6 16 GB Ekran Kartı

aldım. Satın alır almaz satıcı aradı hepsiburada arayüzünde yazmıyor sanırım ürün teşhir ürünü bilgin olsun dedi 13K olduğu için teşhirse sıkıntı yok dedim ancak bugün ürün elime ulaştı ve aşağıdaki resimlerdeki gibi mosfetlerin üzeri baya kalın bir şekilde soğutucu jelle kaplı teşhir üründen ziyade Mining'te kullanıldığını düşünüyorum ve iade edeceğim gibi duruyor. Fikirlerinizi alabilir miyim?

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Normal bence. Termal pas koymuşlar.

Ysuflix

80+ Gold

Schizaku

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Aykut Yılmaz
Satıcıyla görüştüm 14 gün boyunca kullan istersen iade et dedi.. Ayrıca garantiside devam ediyor görünüyor.
Kullanıp sıkıntı çıkarsa iade etmeyi düşünüyorum ?
Kullanırken benchmark vs. yapsam sıkıntısı varsa anlaşılır sanırım?

Beşiktaşlı Reyna

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
Samet Kapucuoğlu
Satıcıyla görüştüm 14 gün boyunca kullan istersen iade et dedi.. Ayrıca garantiside devam ediyor görünüyor.
Kullanıp sıkıntı çıkarsa iade etmeyi düşünüyorum ?
Kullanırken benchmark vs. yapsam sıkıntısı varsa anlaşılır sanırım?
Sana önerim şudur. Kartın orjinal değerlerine resmi sitesine girip bak. CPU-z indir oradaki değerler ile karşılaştırr. Farklılık var ise mining'de kullanmak için bios ayarları değiştirilmiştir kartın. Farklılık yok ise Benchmark testi yap. 10 dakika kadar, kart çok ısınır ise yine mining'de kullanılmıştır. Bu dediklerimi yap bir farklılık varsa iade et. 14 gün kullanmana gerek kalmaz. Satıcı burada uyanık davranmış 14 gün sonunda iade hakkın doluyor. İade hakkın 14 gündür. 14 gün sonra hiç bir şekilde iade edemezsin. O yüzden yazdıklarımı test et sonrasında benide etiketleyerek grupta paylaş yada özelden dm at. Aksi bir durumda sana yol gösterelim. Bir sıkıntı varsa iade edersin.

Schizaku

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Aykut Yılmaz
Sana önerim şudur. Kartın orjinal değerlerine resmi sitesine girip bak. CPU-z indir oradaki değerler ile karşılaştırr. Farklılık var ise mining'de kullanmak için bios ayarları değiştirilmiştir kartın. Farklılık yok ise Benchmark testi yap. 10 dakika kadar, kart çok ısınır ise yine mining'de kullanılmıştır. Bu dediklerimi yap bir farklılık varsa iade et. 14 gün kullanmana gerek kalmaz. Satıcı burada uyanık davranmış 14 gün sonunda iade hakkın doluyor. İade hakkın 14 gündür. 14 gün sonra hiç bir şekilde iade edemezsin. O yüzden yazdıklarımı test et sonrasında benide etiketleyerek grupta paylaş yada özelden dm at. Aksi bir durumda sana yol gösterelim. Bir sıkıntı varsa iade edersin.
Çok teşekkürler. Dün kasayı toparlamadım bu ekran kartı olayıyla ilgili problem yüzünden. Bugün akşam toplar kurarır .. ilk iş dediğini yapmak olacak. 14 gün olayında da 14 gün sonnunda iade edilemeyeceğini biliyorum zaten o kadar bekletmeden iade ederim.

WhoCares

80+ Gold
teşhir ürün ayrı 2. el ve mining yapılmış ayrı????
:kekw::kekw: farkeder mi ? sonuçta ürün açılıp kullanılmış paket i açılan ürün ne oluyor 2.el olmuyor mu ? :kekw: ister adam miningde kullanilir isterse mağazada sonuçta teşhir ürünü olup kullanıldığını biliyordun

Schizaku

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Aykut Yılmaz
:kekw::kekw: farkeder mi ? sonuçta ürün açılıp kullanılmış paket i açılan ürün ne oluyor 2.el olmuyor mu ? :kekw: ister adam miningde kullanilir isterse mağazada sonuçta teşhir ürünü olup kullanıldığını biliyordun
haklısın en birinci sensin kardeşim tamam şampiyonsun.

Beşiktaşlı Reyna

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
Samet Kapucuoğlu
Şimdi şöyle bir şey var. Adam miningde kullanıldı dememiş teşhir ürün demiş. Teşhir ürünü mağazada sergilenmiş ürün olur. Kullanılmış mining yapılmış ürün değil. Mining yapıldı dememiş alıcı kişiye ve yapılsa bunu alıcıya bildirse belki alıcı miningde kullanıldı diye almazdı ?

WhoCares

80+ Gold
Şimdi şöyle bir şey var. Adam miningde kullanıldı dememiş teşhir ürün demiş. Teşhir ürünü mağazada sergilenmiş ürün olur. Kullanılmış mining yapılmış ürün değil. Mining yapıldı dememiş alıcı kişiye ve yapılsa bunu alıcıya bildirse belki alıcı miningde kullanıldı diye almazdı ?
saticinin inisiyatifi miningde kullanmış ise eğer zaten o fiyat etmeyeceğini biliyordur kendide alan kişiye bak bunu aldınız bu teşhirde kullandı diye kendi söylemiş satıcı o zaman neden satın alırken ürünün başlığına yazmamış ? benden bu kadar :kekw: dediğim gibi ben olsam iade almazdım

Beşiktaşlı Reyna

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
Samet Kapucuoğlu
saticinin inisiyatifi miningde kullanmış ise eğer zaten o fiyat etmeyeceğini biliyordur kendide alan kişiye bak bunu aldınız bu teşhirde kullandı diye kendi söylemiş satıcı o zaman neden satın alırken ürünün başlığına yazmamış ? benden bu kadar :kekw: dediğim gibi ben olsam iade almazdım
Müşteri hizmetlerine bu durumu ilettikten sonra mecbur iade kabul edilecek.

Schizaku

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Aykut Yılmaz
Cevap verdiğin arkadaş sıkıntılı olduğu için ben artık cevap vermeyeceğim zaten teşhir ürün ve mining yapılmış ürün arasındaki farkı bu forumda anlayamayacak kişi olmadığını düşünüyorum. Ancak arkadaş problemli sanırım.

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
566
İsim
can
Sarı site sıfır diye satılık açıklamasında test amaçlı açıldı, bi denedim kutusuna kaldırdım ürünleriyle dolu yersen fatura kesileli 4-5 ay olmuş senin kartda o hesap hocam :), fakat sen zaten teşhir ürünü almışsın ne bekliyorsun ki ? tozlu olabilir çizilmiş olabilir teşhir demek bu demek, mağazada kutusundan çıkarılıp görsel olarak konulan kartda teşhir, oyuncuların denemesi açısından sisteme takılmış sürekli oyun açık bir şekilde kullanılan kart da teşhir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
1,001,762
Üyeler
158,662
Son üye
Melih1899
Top Bottom