Neler Yeni

Hepsijet Kargomu Teslim Etmiyor Ne Yapmalıyım ?

Haaland

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
351
İsim
Mustafa
Pazartesi günü 500tl kampanyasıyla 7200e bu laptopu aldım https://www.hepsiburada.com/acer-ni...q7jey-006-p-HBCV000006AM2S?magaza=Hepsiburada
Salı günü akşama doğru satıcı kargoya verdi 1 günde Diyarbakırdan Ankaraya ulaştı kargo, ayın 25inde akşama doğru kargo ankaradan niğdeye doğru yola çıktı buraya kadar her şey normal sorun burdan sonra başlıyor,Ankara-Niğde normalde maks 4-5 saat ama benim kargom 4 gündür Ankara-Niğde yolunda gözüküyor.
Şikayet Var'a şikayet yazdım hepsiburadanın müşteri hizmetlerinede iki kere wpden yazdım ama hala net bir cevap yok.
Bu konuda tecrübeli olan bana bir şey önerebilecek var mı ?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Hepsijet i arayıp şikayet oluşturun.

Haaland

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
351
İsim
Mustafa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hepsijet i arayıp şikayet oluşturun.
Hocam biraz önce şikayet vara baktımda çoğu kişinin kargosu benimki gibi Ankarada takılı kalmış bu genel bi problem olabilir mi ?

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Hocam biraz önce şikayet vara baktımda çoğu kişinin kargosu benimki gibi Ankarada takılı kalmış bu genel bi problem olabilir mi ?
Hocam Şimdi meseleyi tam bilmek gerekir belki ankara ana depodur tr heryerinden gelen kargolar bir yerde toplanıp büyük arabalar ile alıcı şehirlerine gidiyorsa böle merkezi toplama yerlerinde uzama olur ama sen durmadan arayıp bilgi almaya çalış.

venturziled

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
306
İsim
efe
Herkesinki takıldıysa genel problem dir . Ben geçen yıl mont almıştım 40 günde geldi . İşin garip yanı mont küçük oldu . Sonra iade ettim birdaha sipariş ettim bu seferlik ağır konuştum 2 günde geldi

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,834
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
ben geçen hafta 3 ürün sipariş verdim 3 günde hepsi geldi. Hepsijet şube numarası felan varsa orayı arayıp sorun.

Rihhen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Hamza Tarık Aydın
Bu problem 1 aydır var.Ankara Aktarma merkezinde 2-3 kaldıktan sonra dağıtıma çıkarılıyor . Bu A.A.M. yoğunluktan dolayıdır büyük bir ihtimalle

Haaland

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
351
İsim
Mustafa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben geçen hafta 3 ürün sipariş verdim 3 günde hepsi geldi. Hepsijet şube numarası felan varsa orayı arayıp sorun.
Ankara ve Niğde şubesini arayım o zaman
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu problem 1 aydır var.Ankara Aktarma merkezinde 2-3 kaldıktan sonra dağıtıma çıkarılıyor . Bu A.A.M. yoğunluktan dolayıdır büyük bir ihtimalle
Lapoptun yanında gk akademi diye bir şey yolladılar o da Ankara Şubesinden çıkmasına rağmen 26sında teslim aldım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,312
Üyeler
140,171
Son üye
Wiolex
Top Bottom