Neler Yeni

hesap güncelleme telefon numarası amazonun kendi telefon numarası mı?

İremz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
İrem ZÜBEYİR
Arkadaşlar ben dün amazona uzun zaman sonra tekrar giriş yapmak için gmail hesabımı girdim sonraısnda güvenlik için benden sifremi değiştirmemi istedi sonrasında da daha fazla güvenlik için o hesabıma kayıtlı adı soyadı istedi bende çok öncesinden açtığım için hesabı hatırlamıyordum alt tarafta da daha fazla yardım almak için bir telefon numarası vardı ama yanlış hatırlamıyorsam amazonun kendi uygulamasındaydım numara da şuydu 0 (800) 621 21 71 işte maillere de baktım biraz pinpirikliyim bu konuda onlarla iletişime geçince işte giriş yapamıyorum yardımcı olabilir misiniz falan diye konuştum sonra bir onay maili gönderdiler onu onayladım sonrasında da 48 saat içinde mail gelicek falan dediler amazon üzerinden giriş yaptim ben bir şekilde ve bu telefon numarası güvenli mi yoksa başka bir şey mi otomatik olarak hesap güncellemeler için telefon numarası diye yazıyordu amazonun uygulamasında tam olarak güvenemedim ama bilgisi olan var mıdır? mailin resmini de gördüm buydu bu amazonun kendi sitesi midir güvenilir mi ve telefon numarası da amazonun kendi hesap güncelleme telefon numarası mıdır?

Ekler

• IMG_8086.jpeg
    IMG_8086.jpeg
    206.1 KB · Hit: 5
Top Bottom