Neler Yeni

Hesaplarima giris yapılıyor?

Enesm06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
176
İsim
Enes
Geçenlerde biliyorsunuz epic verileri calindi. 2 gun önce sabah mail geldi epic sifreniz degistirildi diye ancak ben uzun zamandir dokunmuyordum o maili alinca epic sifreyi tekrar degistirdim ve mail sifresini yeniledim. Akşama doğru bu sefer bagli oldugu mail için supheli etkinlik uyarisi maili geldi sanirim girmeye calistilar bende yine ne olur nolmaz dedim degistirdim. Epicde banka karti bagli degildi bedava iyu lar icin kullaniyordum. Mail icinde de sanal kart vardi onuda kapattim. Galiba daha sorun olmaz degil mi? Bu birincisiydi
2. Konu ise dün baska maile bagli bir insta hesabi acmistim nasıl olduysa ona girilmis ve sadece yabancı kisilere begeni atilmis nasıl oldu hala aklım almiyor. Sifreyi yeniledim ve cift adım dogrulamayi actim. Hesaba girilen yerden cikis yapilmisdir ayrica şuan güvende diyebilirmiyiz. Bu 2 3 gundur noluyor boyle anlamiyorum telefonda google play haricinde uygulama yok virus icin tarattim virus bulamadı sizin yoeumlariniz nelerdir

Milletin telefon numarası çalındı daha ne olsun artık telefon bile kullanmak risk bu ülkede

Top Bottom