Neler Yeni

Hikayeli Oyunlardan Soğudum (Witcher 3 - Doom Eternal)

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,084
İsim
Mehmet Yılmaz
Yahu oyunlar güzel on numara ama Witcher 3 te bir yeri bulacağım diye çok fazla zaman gidiyor adam gibi yönlendirmede yok, Doom Eternal de çok güzel ama en kolay modu açmama rağmen bi bölüm var asla geçemedim saçmalığa bak bu tür hikayeli oyunlar başlarda güzelken bi yerden sonra tıkanıyor insan o yüzden hep online oyunları tercih ediyordum gir oyna en basiti hadi PVP lik bi MMORPG olsa neyse zaman harcadığına değer ama alt tarafı hikayeli bi oyun bi daha bu tür oyunlara hayatta para vermem!
Ekran görüntüsü 2024-09-14 080837.jpg

Gurkanpiro

80+ Gold
bu rpg oyunları bıtırmek kolay olmuyor genellıkle ozellıkle elden rıng ve sekıro

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,084
İsim
Mehmet Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bu rpg oyunları bıtırmek kolay olmuyor genellıkle ozellıkle elden rıng ve sekıro
Ciddi zaman istiyor işşiz insanların oyunları onlar ama Elden Ring ve Sekiro efsane oyunlar Türkçe olsa belki onlara zaman ayırırım

VersusVenom

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
300
İsim
Muhammed Karakaya
Discord
versusvenom
Cyberpunk 2077, Last Of Us, RDR2 veya buna benzer daha geniş kitleye hitap eden oyunları oynamayı dene.

Göktürk ArdaHan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
905
İsim
Arda doğan
Yahu oyunlar güzel on numara ama Witcher 3 te bir yeri bulacağım diye çok fazla zaman gidiyor adam gibi yönlendirmede yok, Doom Eternal de çok güzel ama en kolay modu açmama rağmen bi bölüm var asla geçemedim saçmalığa bak bu tür hikayeli oyunlar başlarda güzelken bi yerden sonra tıkanıyor insan o yüzden hep online oyunları tercih ediyordum gir oyna en basiti hadi PVP lik bi MMORPG olsa neyse zaman harcadığına değer ama alt tarafı hikayeli bi oyun bi daha bu tür oyunlara hayatta para vermem!
Alıntıyı görüntüle
Witcher 3'de ben terk edilmiş kule görevinde bulabilmek için 1 haftamı vermiştim ama hikayeye falan değdi kız witcher oldu ölseydi zaten dünyanın boşluğuna giderdim herhalde ama witcher oldu boşluk hissi sede 9 ay sürdü

Top Bottom