Neler Yeni

Yardım Hisse alıcam kafama takılan bi kaç soru

Bypolat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Samet polat
Arkadaşlar hisse senedi içinde yatırım yapmaya karar verdim araştırmalar vs. yapıyorum ama kafama takılan iki şey var sizlere sormak istedim
1- Diyelim 200 TL para yatırdım ve zarara girdim atıyorum 200 TL param 100 TL ye düştü dahada düştü param 0 oldu eksilere inip porçlanma gibi bir durum olabiliyormu zarar ettim tamam ama paranın eksilere düşmesi ve benim borçlanma gibi bir durumum olması söz konusu olurmu
2- Midas aracılığı ile yapıcam sizce midas nasıl

YazılımKafa

80+ Silver
Arkadaşlar hisse senedi içinde yatırım yapmaya karar verdim araştırmalar vs. yapıyorum ama kafama takılan iki şey var sizlere sormak istedim
1- Diyelim 200 TL para yatırdım ve zarara girdim atıyorum 200 TL param 100 TL ye düştü dahada düştü param 0 oldu eksilere inip porçlanma gibi bir durum olabiliyormu zarar ettim tamam ama paranın eksilere düşmesi ve benim borçlanma gibi bir durumum olması söz konusu olurmu
Borçlanma diye bir şey yok. Midas iyidir

Looizy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
Ömer Faruk AYGUT
Borçlanma gibi bir durum söz konusu değil. Midas veya Oyak Yatırım iyidir.

YiğitY.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Yiğit Yenigün
1 paran 0 olamaz
2 Midas güzel hızlı ve sade arayuzlu güzel fakat tüm halk arzlar gelmiyor tek o konusu duzelse fevkulade

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,406
İsim
Selim
Bist 100 borsasına düşük bütçe ile girilmez getirisi olmaz 👍 garanti emeklilik hissesi olarak THY alabilirsin bu post burada kalsın yıl sonu 350tl 👍👍👍

Bypolat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Samet polat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Borçlanma diye bir şey yok. Midas iyidir
Borçlanma gibi bir durum söz konusu değil. Midas veya Oyak Yatırım iyidir.
1 paran 0 olamaz
2 Midas güzel hızlı ve sade arayuzlu güzel fakat tüm halk arzlar gelmiyor tek o konusu duzelse fevkulade
Bist 100 borsasına düşük bütçe ile girilmez getirisi olmaz 👍 garanti emeklilik hissesi olarak THY alabilirsin bu post burada kalsın yıl sonu 350tl 👍👍👍
Teşekkürler cevaplarınız için peki şunlara dikkat et tarzı tavsiyeleriniz varmıdır

Looizy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
Ömer Faruk AYGUT
1 paran 0 olamaz
O yüzden Oyak dedim bende :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teşekkürler cevaplarınız için peki şunlara dikkat et tarzı tavsiyeleriniz varmıdır
Halka arzlar bu aralar para kazandırmıyor. Portföyüne bir kaç tane hisse ekle düşüş dönemlerinde topla ve unut gitsin. Aceleci davranma, ani düşüşlere aldanma, korkup hemen satma..

Bypolat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Samet polat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O yüzden Oyak dedim bende :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Halka arzlar bu aralar para kazandırmıyor. Portföyüne bir kaç tane hisse ekle düşüş dönemlerinde topla ve unut gitsin. Aceleci davranma, ani düşüşlere aldanma, korkup hemen satma..
Teşekkürler yazdım bunları kafaya 😅 iyi akşamlar

Looizy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
Ömer Faruk AYGUT
Rica ederim, iyi akşamlar :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri