Neler Yeni

Hızlı ve sağlıklı kilo nasıl verebilirim

That

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Onur
Kilom 71 yaşım 14 kilo nasıl verebilirim sağlıklı ve hızlı şekilde hızlı olmasada olur ama etkisini göstermesi lazım spor yapamam malesef bi sakatlanma geçirdim nasıl hızlı ve sağlıklı kilo verebilirim yardımcı olursanız sevinirim

Selman Karaa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,260
İsim
Selman
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar / Masaüstü Bilgisayar Tavsiyeleri / Ekipmanlar / Konu dışı
Diyet yaparak?

yureksyz

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Online diyetisyenlerden yardım alabilirsin. Veya günlük kalori ihtiyacını hesaplayıp kalori açığı oluşturarak kendine beslenme düzeni belirleyebilirsin.

leaker001

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Mehmet uygur
Kilom 71 yaşım 14 kilo nasıl verebilirim sağlıklı ve hızlı şekilde hızlı olmasada olur ama etkisini göstermesi lazım spor yapamam malesef bi sakatlanma geçirdim nasıl hızlı ve sağlıklı kilo verebilirim yardımcı olursanız sevinirim
Boyunu söylemen lazim

• Beğen
Reaksiyonlar: -Yec

xragu

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,311
İsim
Fenasi Kerim durmaz
Hergun yuruyuş yap

leaker001

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Mehmet uygur
Boyunu söylemen lazim
İnternete günlük kalori ihtiyacı yazarsak günlük alman gereken kaloriyi öğren önce. Daha sonrasında YAZİO gibi uygulamalardan yediklerini yaz. Günlük alman gerekenin fazlasına asla çıkma. Ve 500 kalorinin altına düşmenide tavsiye etmem. Kısa sürede çok fazla kilo vermek sağlıklı olmaz göbeğin falan sarkar et fazlalığı oluşur.spor kısmına gelicek olursak kas yapmak istiyorsan bir spor salonuna yazılarak yağ yakarken kas kütlesi de ekleyebilirsin ama ha ben sadece kilo vermek istiyorum dersen koşu yap bol bol ip atla

BedirhanEfe

80+ Bronze
İnternete günlük kalori ihtiyacı yazarsak günlük alman gereken kaloriyi öğren önce. Daha sonrasında YAZİO gibi uygulamalardan yediklerini yaz. Günlük alman gerekenin fazlasına asla çıkma. Ve 500 kalorinin altına düşmenide tavsiye etmem. Kısa sürede çok fazla kilo vermek sağlıklı olmaz göbeğin falan sarkar et fazlalığı oluşur.spor kısmına gelicek olursak kas yapmak istiyorsan bir spor salonuna yazılarak yağ yakarken kas kütlesi de ekleyebilirsin ama ha ben sadece kilo vermek istiyorum dersen koşu yap bol bol ip atla
Hocam bende 15 yaşında 167 Boyunda baya kalıplı 85 Kiloyum ama göstermiyorum nasıl veririm sizce

That

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Onur
Sakatlık geçirdimde belim ağrıyor başka bir yağ yakma türü varmı fazla zorlamayacak

Top Bottom