Neler Yeni

Ana Konu HK GAMING ÜRÜNLERİ YARDIMLAŞMA

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,261
İsim
SEYF
Geçiş esnasındaki ufak bir sorundan dolayı adres sorunu oluşmuş, ardından hemen düzeltilmiş. Sorun yok.
Ama bugün telefona mesaj geldi Kerryden link atmışlar. Ben de müşteri hizmetlerini aradım sizin hatanız falan diye iki saat ciyakladım :D

frix

80+
Ama bugün telefona mesaj geldi Kerryden link atmışlar. Ben de müşteri hizmetlerini aradım sizin hatanız falan diye iki saat ciyakladım :D
Nasıl bir mesaj? Yıl içinde 3-4 kez bu sorunu yaşadım fakat hiçbir müdahale gerekmeksizin siparişlerim geldi. Sizin farklı bir durum daha olabilir.

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,261
İsim
SEYF
Nasıl bir mesaj? Yıl içinde 3-4 kez bu sorunu yaşadım fakat hiçbir müdahale gerekmeksizin siparişlerim geldi. Sizin farklı bir durum daha olabilir.
Üründe problem oluştu vekaletname vermemiz lazım notere gitmeniz lazım cart curt yazmışlar

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,893
İsim
Mehmet
İsim benzerliği olabilir 20 klavyen olduğu için ne kudururum ne engellerim Allah bereket versin ama bu ihtiyacı olupta bir tane bile alamayanlar için üzülmemi engellemez stok yakalayabilmek şans işi olsada...
Vallahi hocam durgod venüslerdi herhalde, ilk sayfalara giderseniz görebilirsiniz, düştüler denk geldim ve halihazırda %60 ım var başkası yararlansın diyip foruma attım ve yararlananlar oldu. Aynı şekilde mira m de denk geldim 14 adet, yine ben sirius almıştım ve foruma attım faydalanılsın diye, yine başka fareye de denk geldiğimde dc de paylaştım arkadaşlar ile. Ben de bunlardan kendim için güzel kâr edebilirdim ama bu benim işim değil, paraya aşırı sıkışık değilim dedim ki kendin yararlandığın güzel indirimleri, fırsatları neden başkasına zehir edesin? Ve hiçbir ekstra almadım, (sadece bir durgod tkl istedim o da düşmedi :( ) Al-sat için alanlara laf etmiyorum, isteyen alır ancak gerçekten empati yoksunluğu çektiklerini düşünüyorum. Yoksa o da biliyor 3-5 klavyeyi 200 lira kâr ile satıp köşeyi dönmeyeceğini, sadece 3-5 kişinin de güzel bir indirim ile yüzünün gülmesine mâni oluyor... Şimdi de birileri kendi işi görüldükten sonra 1 aydır ara ara devam eden indirim bitsin diye satıcıya mesaj atmış. İnsanın aklı böyle bencillikleri almıyor gerçekten.. Bu arkadaşlara kötü gözle bakmıyorum ancak kendilerini hoş görmemi de beklemesin kimse.

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,261
İsim
SEYF

frix

80+
Üründe problem oluştu vekaletname vermemiz lazım notere gitmeniz lazım cart curt yazmışlar
Adres sorunu değil öyleyse, başka bir durum. İki siparişin aynı kargoya verilmiş olması biraz talihsizlik olmuş, ara sıra yapıyor bunu Amazon. Kerry Logistics sıkıntılı bir firma, kafasına göre mevzuat uyduran bir firma. Biraz darlayın, belki sonuç alırsınız. Daha önce yasaklı diye belirttikleri, gönderilmeyeceğini söyledikleri teleskobu sorunsuz teslim aldım.

BravoSix

80+
Adres sorunu değil öyleyse, başka bir durum. İki siparişin aynı kargoya verilmiş olması biraz talihsizlik olmuş, ara sıra yapıyor bunu Amazon. Kerry Logistics sıkıntılı bir firma, kafasına göre mevzuat uyduran bir firma. Biraz darlayın, belki sonuç alırsınız. Daha önce yasaklı diye belirttikleri, gönderilmeyeceğini söyledikleri teleskobu sorunsuz teslim aldım.
Maalesef o belge geldiyse ürünleri çoktan işaretlenmiştir şirket bilgisi noter onaylı belge filan lazım

• Beğen
Reaksiyonlar: frix
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom