Neler Yeni

Hot Wheels G Koli Kutu Açılımı

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
ilhan karakaya
İlgilendiği Kategoriler
donanım

Unboxing Hot Wheels 2023 G case! - Hot Wheels G Koli Kutu Açılımı #hotwheels

Selam arkadaşlar Hot Wheels meraklıları için ilk kez bir video çektim. Videoda konuşmuyorum, sadece G koli olarak adlandırılan koli içerisinden neler çıkabilir çıkartıp videoda gösteriyorum.

Sizce nasıl yol izlemeli? Video içeriği amacına uygun diye düşünüyorum. G kolisinden neler çıkabilir hepsi görünüyor. Konuşarak mı ilerlemliyim sizce yoksa bu şekilde iyi mi?

Yorumlarınızı bekliyorum.

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
60,175
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Video böyle daha güzel olmuş. Konuşsan ben dayanamazdim muhtemelen yarıda kalırdı video.

Bu arada ben mi psikopatım bilmiyorum bir süreden sonra sadece ellerini izledim 😀 ellere dikkat çekmemek için genelde siyah veya beyaz eldiven takarlar ama gerek yok herhalde ben takıntılıyim 😀

~helloworld

80+ Bronze

Unboxing Hot Wheels 2023 G case! - Hot Wheels G Koli Kutu Açılımı #hotwheels

Selam arkadaşlar Hot Wheels meraklıları için ilk kez bir video çektim. Videoda konuşmuyorum, sadece G koli olarak adlandırılan koli içerisinden neler çıkabilir çıkartıp videoda gösteriyorum.

Sizce nasıl yol izlemeli? Video içeriği amacına uygun diye düşünüyorum. G kolisinden neler çıkabilir hepsi görünüyor. Konuşarak mı ilerlemliyim sizce yoksa bu şekilde iyi mi?

Yorumlarınızı bekliyorum.

video sana ait değil
Mesaj otomatik birleştirildi:

niye böyle düşünüyorum, yorumlarda türkçe soru soran birine neden ingilizce cevap veresin, fantezi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
ilhan karakaya
İlgilendiği Kategoriler
donanım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hayır maalesef, :)
Video böyle daha güzel olmuş. Konuşsan ben dayanamazdim muhtemelen yarıda kalırdı video.

Bu arada ben mi psikopatım bilmiyorum bir süreden sonra sadece ellerini izledim 😀 ellere dikkat çekmemek için genelde siyah veya beyaz eldiven takarlar ama gerek yok herhalde ben takıntılıyim 😀
Merhaba bu sorun oluşturur mu, bunu akıl edememiştim. Kullanmak gerekir mi eldiven.

video sana ait değil
Mesaj otomatik birleştirildi:

niye böyle düşünüyorum, yorumlarda türkçe soru soran birine neden ingilizce cevap veresin, fantezi?

Yok dostum, hot wheels kanalını ingilizce olarak açtım. Türkçe çeviri olarak Türkiye konumunda bulunduğunuz için kanal adını ve açıklamaları türkçe görüyorsunuz fakat aslen ingilizce. Bunun sebebi yabancıların Hotwheels tutkusu daha fazla izlenme alabilmek adına bu şekilde.

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,553
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Koliyi ne kadara aldın?

Top Bottom