Neler Yeni

Hot Wheels koleksiyonu hakkında?

Yphen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
519
İsim
Hazer
Arkadaşlar selamlar hot wheels koleksiyonu yapacağım özellikle bunun rafını satanlar var duvara asmalık hem dekoratif hem de güzel duruyor random araçlar almaktansa öncelikle göze güzel gözüken arabalardan ve premium arabalardan almak istiyorum fakat bu raflar genel de arabaların kendisi için yapılıyor kutusuyla beraber değer ileride değer kazanıp satmak için hem de dekorasyon olarak nasıl bir yol izlemem gerekiyor tavsiyeleriniz nelerdir?

Techno08

80+ Gold
20230319_102137.jpg

Ben senin yerinde olsam Premium diye kendimi kasmazdım çünkü bulman çok zor çoğu çalışan Premium araba gördü mü kendilerine ayırıyor şahit olmuşluğum var bu yüzden bence gözüne güzel gelenleri al Premium denk gelirse alırsın. Bu benim koleksiyonum sadece 2 Premium var Nissan skyline ile mazda RX 3 sanırım o da.

Yphen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
519
İsim
Hazer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alıntıyı görüntüle

Ben senin yerinde olsam Premium diye kendimi kasmazdım çünkü bulman çok zor çoğu çalışan Premium araba gördü mü kendilerine ayırıyor şahit olmuşluğum var bu yüzden bence gözüne güzel gelenleri al Premium denk gelirse alırsın. Bu benim koleksiyonum sadece 2 Premium var Nissan skyline ile mazda RX 3 sanırım o da.
Anladım hocam beğendiğim bir kaç araç var onları alacağım.

Yphen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
519
İsim
Hazer
Premium almak istersen İnternetten alabilirsin dolap ve letgo gibi sitelerden ama pahalı oluyor haberin olsun yani.
Fark ettim hocam peki aldığım arabaların kutularını açayım mı kalsın mı?

Techno08

80+ Gold
Fark ettim hocam peki aldığım arabaların kutularını açayım mı kalsın mı?

O tamamen sana kalmış bir şey ben şahsen açıyorum attığım resimde ki garajı ben yaptım 1 tane daha yapacağım kutularından çıkarıp oraya koyuyorum

Yphen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
519
İsim
Hazer
O tamamen sana kalmış bir şey ben şahsen açıyorum attığım resimde ki garajı ben yaptım 1 tane daha yapacağım kutularından çıkarıp oraya koyuyorum
Premium araçlar hariç diğerleri değersiz galiba hocam doğru mu?

Techno08

80+ Gold
Premium araçlar hariç diğerleri değersiz galiba hocam doğru mu?

Değersizden ziyade her yerde bulabileceğin araçlar onlar. Premiumlar bazen 3-4 kutuda bir kez falan çıkıyor şans yani ama işte dediğim gibi çalışanlar bunu farkettiği zaman kendilerine ayırıp daha pahalıya satıyor. Bu yüzden hoşuna giden beğendiğin araçları alabilirsin yani. Baktın ki bir Premium arabayı çok beğendin ama bulamadın mağazadan, İnternetten al gitsin bir şey olmaz.

Yphen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
519
İsim
Hazer
Değersizden ziyade her yerde bulabileceğin araçlar onlar. Premiumlar bazen 3-4 kutuda bir kez falan çıkıyor şans yani ama işte dediğim gibi çalışanlar bunu farkettiği zaman kendilerine ayırıp daha pahalıya satıyor. Bu yüzden hoşuna giden beğendiğin araçları alabilirsin yani. Baktın ki bir Premium arabayı çok beğendin ama bulamadın mağazadan, İnternetten al gitsin bir şey olmaz.
Premium ya da özel araçlar olduğunu nereden anlayabilirim?

Techno08

80+ Gold
Premium ya da özel araçlar olduğunu nereden anlayabilirim?

Kutuda jdml ve track stars yazan araçların çoğu Premium genelde. Onun harici eğer aracın olduğu kutunun önünde altın renkli bir alev işareti görürsen sth yani çok nadir, gümüş işaretli bir alev görürsen th yani STH kadar olmasa da nadir, hiçbir işaret yoksa normal hot wheels arabalarıdır. Ya da kutunun arkasında th ya da sth yazıyor oraya da bakabilirsin

STH: aşırı nadir yani bazen 10 koliden bir tane falan çıkabiliyor

TH: STH kadar olmasa da yine de nadir. 10 koliden birkaç tane çıkabiliyor.

LPOX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Murat Karahan
Beyler benim elimde yaklaşık 40 yıllık hot wheels arabası var piyasayı biliyorsunuzdur belki ederi nedir?

Yphen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
519
İsim
Hazer
Kutuda jdml ve track stars yazan araçların çoğu Premium genelde. Onun harici eğer aracın olduğu kutunun önünde altın renkli bir alev işareti görürsen sth yani çok nadir, gümüş işaretli bir alev görürsen th yani STH kadar olmasa da nadir, hiçbir işaret yoksa normal hot wheels arabalarıdır. Ya da kutunun arkasında th ya da sth yazıyor oraya da bakabilirsin

STH: aşırı nadir yani bazen 10 koliden bir tane falan çıkabiliyor

TH: STH kadar olmasa da yine de nadir. 10 koliden birkaç tane çıkabiliyor.
https://www.hizliresim.com/q22nfvy Nasıl hocam arabalar sizce?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,146
Üyeler
156,295
Son üye
kadiirhasan
Top Bottom