Neler Yeni

Hp omen 17 alınır mı?

RoXaRy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
ercan demir
https://www.gpnteknoloji.com/urun/h...gb-ram-1tb-ssd-8gb-rtx4070-17-3-inc-qhd-165hz Arkadaşlar bu linkteki laptopun fiyatı ve özellikleri düşünüldüğünde şuan piyasadaki diğer cihazlardan daha uygun fiyatlı bi laptop ancak omen hakkında çok bi bilgim yok. Omen serisi laptop kullanmış olan deneyimi olan var mı önerir misiniz? Kronik sorunları vesaire var mı? Bana çok düz bi laptop gibi geldi ve ısınma sorunu yaşatır gibi duruyor. Yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleme:

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,265
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Laptop piyasya bugün girmiş nerden bilelim incelemesi var mı yok mu

RoXaRy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
ercan demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Laptop piyasya bugün girmiş nerden bilelim incelemesi var mı yok mu
Kanka iyi okursan anlarsın demek istediğimi diyorumki omen serisi laptop kullanan yani illa aynısını alıp kullanmıs olman gerekmiyo yani omenin mesela 3000 serisi ekran kartlı olan daha eski versiyonunuda kullanmıs olabilir ben aslında genel olarak omen serisi laptop hakkında soru soruyorum.

aress_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ümit dağlı
Kanka iyi okursan anlarsın demek istediğimi diyorumki omen serisi laptop kullanan yani illa aynısını alıp kullanmıs olman gerekmiyo yani omenin mesela 3000 serisi ekran kartlı olan daha eski versiyonunuda kullanmıs olabilir ben aslında genel olarak omen serisi laptop hakkında soru soruyorum.
knk OMEN - 15-ek0002nt var bende çok fan sesi var kulaklık takmadan oynayamazsın. Bilmiyorum 17 de neler yaptılar. O fiyata başka laptoplar da bak başka

Top Bottom