Neler Yeni

Yardım Hp Omen Citadel vs Zio koltuk hangisi?

Farway

80+ Silver
Hp omen citadel alacağım ama çok pahalı, ben de 2K aşşağı fiyata Zio Venom XL gördüm sizce hangisi alınmalı?

bozkan

80+ Bronze
Zio kullanıyorum, bence Zio.

Koltuk kalın, Hawk gibi ince bi minderi yok. 10 saat oturun rahatsız olmazsınız. 2.5 yıldır kullanıyorum, hala taş gibi.

Farway

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Zio kullanıyorum, bence Zio.

Koltuk kalın, Hawk gibi ince bi minderi yok. 10 saat oturun rahatsız olmazsınız. 2.5 yıldır kullanıyorum, hala taş gibi.
Hayırlısı bakalım ben de Zio almayı düşünüyorum en kötü iade ederim beğenmezsem. İyi günler

Farway

80+ Silver
Beğenmemeniz çok zor Hocam. Ben de çok arada kalmıştım zamanında, iyi ki almışım
Sipariş verdim kolçaklara pedlerle birlikte, kardeşim de muhtemelen citadel alacak bir karşılaştırma yapacağım bakalım.

Farway

80+ Silver
Citadel siparişini de verdim detaylı karşılaştırmasını yapacağım, paylaşırım.

rrecko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Recep MARAŞ
Hp omen kullanıyorum, memnunum çok ağır sağlam hissettiriyor.

Farway

80+ Silver
Zio koltuk geldi, gelmez olaydı ayın 25 inde sipariş verdim bugün anca geldi kargocuyla kavga ede ede zar zor aldım getiren kargonun adı da "Ege Ulaşım" sanırsın tur firması... Sadete gelelim, ürünün dokusu oturma kısmı çok iyi gibi duruyor, ama koltuğun sırt kısmının bağlantı civata delik mesafelerini falan ayarlayamamışlar, cidden HP Omen Citadel'le karşılaştırılamayacak kadar rezil bir deneyimdi. Koltuk yamuk duruyor ve 7 saat uğraştım sök tak ittir kaktır olmadı...

Farway

80+ Silver
Zio pişmanlıktır, geçmiş olsun.
Koltukları hâla bende duruyor, gelip almıyorlarda. Çok umrumda da değil attım aşşağı bodruma. Kaç ay oldu ucuz kargo firmalarıyla çalışıyorlar zaten, koltukta konfordan çok yoksun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
938,142
Üyeler
147,482
Son üye
arthurmorgan1523
Top Bottom