Neler Yeni

Yardım Hp Victus 16-d1011NT modeli hakkinda yorum?

vitaeew

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Talha Erten
herkese merhabalar, HP Victus 16-d1011NT ürününü kullanan arkadaşlar var ise onlardan performans, - + yönleri hakkında bilgi istiyorum

Hyperr30

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Enes Öztürk
herkese merhabalar, HP Victus 16-d1011NT ürününü kullanan arkadaşlar var ise onlardan performans, - + yönleri hakkında bilgi istiyorum
8gb ram rtx 3050 12500h olan versiyonunu kullanıyorum.
Valorant orta grafiklerde fişe takılı halde 300 fps civarı alıyorum.
Soğutma olarak fazla oyun oynamayan kullanıcılar için yeterli ben max cpu 70 derece gördüm 1.30 saat valorant oynamıştım.
Ekran parlaklığı bence az ışık alan bir ortamda yeterli gelmeye bilir.
Başka sorun varsa cevaplarım

vitaeew

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Talha Erten
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
8gb ram rtx 3050 12500h olan versiyonunu kullanıyorum.
Valorant orta grafiklerde fişe takılı halde 300 fps civarı alıyorum.
Soğutma olarak fazla oyun oynamayan kullanıcılar için yeterli ben max cpu 70 derece gördüm 1.30 saat valorant oynamıştım.
Ekran parlaklığı bence az ışık alan bir ortamda yeterli gelmeye bilir.
Başka sorun varsa cevaplarım
benim alacağım 16gb ram içeriyor. sanırım 2 ssd slotu var ve biri boş diye biliyorum. içindeki aynı ssd modelini biliyor musun? ve soğutma hakkında verebileceğin daha fazla bilgi var mıdır? teşekkürler

Hyperr30

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Enes Öztürk
benim alacağım 16gb ram içeriyor. sanırım 2 ssd slotu var ve biri boş diye biliyorum. içindeki aynı ssd modelini biliyor musun? ve soğutma hakkında verebileceğin daha fazla bilgi var mıdır? teşekkürler
ssd modelini bilmiyorum. Soğutma olarak fanların hızını kendine göre seçiyorsun sessiz mod var performans modu ve otomatik mod var. Valorant oynarken ben sessiz modda kullanıyorum ona rağmen 70 derecenin üstünü görmedim soğutma olarak bence çok güzel.
Dying light oynarken performans moduna alıp fanları en sona aldım 2 saat oynadım laptop ısınmamıştı ama fanları en sona alınca sesli çalışıyor. 16gb ram seçmen iyi olmuş bende 8gb var mc oynarken yeterli gelmiyor.

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,304
İsim
Semih Boran
Top Bottom