Neler Yeni

Hp victus 16 modeline m2ssd takarken nelere dikkat etmeliyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kerem Bozdoğan
Merhabalar elimde hp victus 16 var depolama alanı yetmiyordu bende 1tb kioxia mvme m2 ssd aldım. Hp yi aradığımda bu tür parça değişimleri hakkında destek sağlamadıklarını belirttiler bende evde kendim yapmak istiyorum, etrafında güvenilir bir bilgisayarcı olmadığından. dolayı nelere dikkat etmeliyim. Teşekkürler şimdiden cevap veren herkese.

tuxenn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
yiğit taha aydin
merhaba, alt kapaktaki vidaları söktükten sonra pena veya kullanılmayan bir kart yardımıyla alt kapağı ayırın. bu işlemi sabırla yapın zira tırnaklara zarar vermek istemezsiniz. daha sonrasında m2 ssd'nizi uygun gördüğünüz boş bir slota takabilirsiniz. oldukça kolay ve keyifli bir işlemdir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kerem Bozdoğan

Videoyu izleyerek yapabilirsin
Teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

merhaba, alt kapaktaki vidaları söktükten sonra pena veya kullanılmayan bir kart yardımıyla alt kapağı ayırın. bu işlemi sabırla yapın zira tırnaklara zarar vermek istemezsiniz. daha sonrasında m2 ssd'nizi uygun gördüğünüz boş bir slota takabilirsiniz. oldukça kolay ve keyifli bir işlemdir.
Teşekkür ederim ilgin için

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kerem Bozdoğan
Videodaki abimiz pilin bağlantısını kesiyor ve bağlantıyı geri takmak için pili söküyor
Ben ssd yi takarken dökmesem bi zararı olur mu sormak istedim

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,428
İsim
Hakanbey
Sökmeye gerek yok.
Pili nasıl sökmeye gerek yok En ufak statik elektrik alırsa anakart Bios silinebiliyor yada anakart Kendini korumaya alabiliyor Çok başımıza geldi. Komple anakartın çöp olduğunu bile gördüm O sebepten pili söküyor.

Top Bottom