Neler Yeni

HP Victus 16-S0005NT alınır mı?

erdenizz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Erdeniz Balaban

x KaDiR x

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Abdulkadir
Eğer ekran iyi olsun istiyosan çokta iyi deil fenada deil ama ekran dışında laptop mükemmel uzun sürede götürür fakat ekran senin için çok önemliyse ekran calı olsun istiyosan alma ekran sorun deil diyosan arada indirime giren bi laptop zaten alabilirsin

erdenizz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Erdeniz Balaban
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
daha dün 38di bu laptop
Dün bile değil gece 2 civarıydı baktığımda sepette 38 bin liraya düşüyordu kahvaltıda baktım indirim kalkmış.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer ekran iyi olsun istiyosan çokta iyi deil fenada deil ama ekran dışında laptop mükemmel uzun sürede götürür fakat ekran senin için çok önemliyse ekran calı olsun istiyosan alma ekran sorun deil diyosan arada indirime giren bi laptop zaten alabilirsin
Çok bir şey anlamadım ama sanırım ekran kartından bahsediyorsun, dün testlerine baktığımda 4060 8gb ile 4070 8gb arasında 4070 baya güçlü görünüyor oyunlarda fps anlamında baya önde gidiyor fiyat konusunda fark var ama o kadar da abartılacak bir fark değil ve o parayı vermeye değer olarak görüyorum.

eren28tr

80+ Platinum
Dün bile değil gece 2 civarıydı baktığımda sepette 38 bin liraya düşüyordu kahvaltıda baktım indirim kalkmış.

Çok bir şey anlamadım ama sanırım ekran kartından bahsediyorsun, dün testlerine baktığımda 4060 8gb ile 4070 8gb arasında 4070 baya güçlü görünüyor oyunlarda fps anlamında baya önde gidiyor fiyat konusunda fark var ama o kadar da abartılacak bir fark değil ve o parayı vermeye değer olarak görüyorum.
Rtx 4060 var ama bu genel olarak daha iyi hocam

erdenizz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Erdeniz Balaban

erdenizz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Erdeniz Balaban
Hocam kasa kalitesi soğutma kalitesi panel kalitesi olarak daha iyi victusta işlemci limiti mevcut tek fark ekran kartı farkı ondada çok fark yok.
ekran kartı olarak 4070 isteme sebebim videolarını izlediğimde dediğim gibi daha performanslı olması üstelik çoğu arkadaşım masaüstü kullanıyor ve 4060 lı sistemleri var benim daha önce hiç duymadığım markadan almışlar ekran kartını ve laptop 3050 ekran kartından daha az fps aldıklarını söylüyorlar masaüstü ekran kartı ile laptop ekran kartını karşılaştırmak saçma ama aklımda öyle yer edinmiş. işlemci sınırı olarak GHz sınırından mı bahsediyorsun dostum

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,142
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
indirimlerde Nitro 16 nın RTX 4070 yakalayabilirseniz alın victus limitli ve kalite yoksunu bir cihaz.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,142
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
geçenlerde anakartsal problem olarak 2 tane konu okudum victus hakkında.

anakartı tofaş doğan plastik ön tampon gibi kalitesiz olduğu için servis hiç tamire uğraşmadan bakmadan yenisi ile değişiyor.

Top Bottom