Neler Yeni

HP Victus 16 yavaşladı

alaz97

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
alaz97
Temp klasörünü falan sık sık temizlerim fakat son 6 7 aydır bilgisayarım açılırken, uygulama açarken, kapatırken, vs daha yavaş olmaya başladı. Bilgisayarı 1 senedir temizlememiştim yavaşlamasını buna yoruyodum fakat yakın zamanda termal macunu yeniledim ve temizledim ama hala Chrome'u dahi açarken kaparken bekletmeye başladı. (M2SSD'dim de gayet iyi bi SSD onu da bağlantıya ekledim) Yardımcı olursanız sevinirim.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,141
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Anakart ile alakalı hep uyarmıştım dinleyen olmadı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konumu okuyun.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,141
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
konunuza neren ulaşabilriim link atarmısınız
Hocam telefondayım imzamda var hakkımda da var.

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
656
İsim
Toprak
Anakart ile alakalı hep uyarmıştım dinleyen olmadı.

Konumu okuyun.
peki farklı nedenler sebep olamazmı? virüs girmiş olabilir, ssd sorunlu olabilir, ısınıyor olabilir bir sürü etken var. hiçbir bilgi edinmeden direk bu kanıya nasıl ulaştınız? dediğiniz nedenden dolayıda olabilir ama önce testler yapması lazım direk bir kanıya ulaşmak adına.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,141
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
peki farklı nedenler sebep olamazmı? virüs girmiş olabilir, ssd sorunlu olabilir, ısınıyor olabilir bir sürü etken var. hiçbir bilgi edinmeden direk bu kanıya nasıl ulaştınız? dediğiniz nedenden dolayıda olabilir ama önce testler yapması lazım direk bir kanıya ulaşmak adına.
O dedikleriniz olsaydı daha ağır şeylerin olacağını düşünüyorum anakartdan dolayı tonca zaten stutter ve drop sorunu geçmiş anakartsal problemde bolca olduğu için bunu dedim ssd nin iyi olduğunu söylemiş yani chrome da ısınıcağını sanmam bunun için virus girmesi gerek aynı şeye varıyor test etmesine gerek yok çünkü etse bile kötü sonuçlar alacaktır ben 1.1K fark yedim 1 yıl sonunda.

Bin puanı da kendi puanım 12.2k şimdi 11.1k alıyor bir ara 9k ya kadar düşmüştü tabi turboyu kapatmıştım.

Biosu falan güncelleyin ekran kartının driverini güncelleyin çözülebilir ama genellikle anakart ile alakalı yavaşlamalar vs. @PoeNk görünmeyen yüzü var birde forumdan haberi olmayan kişiler bilgisayarcılara gidiyor bu yaz bilgisayarcı da çalışmayı dene derim bu sene yazlıkda kantindeyim bilgisayarcıda olmadığım için sorunları aktif takip etmiyorum.

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
656
İsim
Toprak
O dedikleriniz olsaydı daha ağır şeylerin olacağını düşünüyorum anakartdan dolayı tonca zaten stutter ve drop sorunu geçmiş anakartsal problemde bolca olduğu için bunu dedim ssd nin iyi olduğunu söylemiş yani chrome da ısınıcağını sanmam bunun için virus girmesi gerek aynı şeye varıyor test etmesine gerek yok çünkü etse bile kötü sonuçlar alacaktır ben 1.1K fark yedim 1 yıl sonunda.

Bin puanı da kendi puanım 12.2k şimdi 11.1k alıyor bir ara 9k ya kadar düşmüştü tabi turboyu kapatmıştım.

Biosu falan güncelleyin ekran kartının driverini güncelleyin çözülebilir ama genellikle anakart ile alakalı yavaşlamalar vs. @PoeNk görünmeyen yüzü var birde forumdan haberi olmayan kişiler bilgisayarcılara gidiyor bu yaz bilgisayarcı da çalışmayı dene derim bu sene yazlıkda kantindeyim bilgisayarcıda olmadığım için sorunları aktif takip etmiyorum.
iyide ben chromun kapanmasını anakart ile pek alakalı olduğunu snamıyorum. genelde depolama ile alakalı oluyor. testten kastım anakrttaki güç beslemesinde sorun varmı buna bakması. puan ile alaklı değil chromun kapanıp açılmasındaki yavaşlık.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,141
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
iyide ben chromun kapanmasını anakart ile pek alakalı olduğunu snamıyorum. genelde depolama ile alakalı oluyor. testten kastım anakrttaki güç beslemesinde sorun varmı buna bakması. puan ile alaklı değil chromun kapanıp açılmasındaki yavaşlık.
Valla ben olsam victusu anakart testine sokmazdım.

Farex

80+ Silver
Hp beş para etmez bir firmadır milleti dolandıran kalitesiz mal üreten bir firma ki bende acı acı deneyimleyip iade yaptırdım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,281
Üyeler
156,458
Son üye
Mhsd
Top Bottom