Neler Yeni

Yardım hp victus 4060 alınır mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
muhammed emin ÇELİK

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
1- HP'lerin Batarya performansi genel olarak iyidir. AMD'nin ise onceki nesillerde pil tasarrufu intele gore daha iyiydi. Suanda daha iyidir buuyk ihtimalle.
2- Dual Channel geliyor.
3- 120w calisiyor ama RTX 4060'da 90w ile 140w arasi hep ayni FPS'i veriyor, cunku hepsi 1v voltaj limitine takiliyor (kaldirmanin yolu yok)
4- Isınma olarak +90 gorecegini sanmam, belki 1 sene sonra termal macun kurudugunda falan. Onun disinda ekran karti serin calisiyor genel olarak. islemci 85 civari.
5- Throttle olmaz.

Bende almayi dusunuyorum ama 1 TB SSD'li bir model ariyorum ondan suanlik almadim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
muhammed emin ÇELİK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1- HP'lerin Batarya performansi genel olarak iyidir. AMD'nin ise onceki nesillerde pil tasarrufu intele gore daha iyiydi. Suanda daha iyidir buuyk ihtimalle.
2- Dual Channel geliyor.
3- 120w calisiyor ama RTX 4060'da 90w ile 140w arasi hep ayni FPS'i veriyor, cunku hepsi 1v voltaj limitine takiliyor (kaldirmanin yolu yok)
4- Isınma olarak +90 gorecegini sanmam, belki 1 sene sonra termal macun kurudugunda falan. Onun disinda ekran karti serin calisiyor genel olarak. islemci 85 civari.
5- Throttle olmaz.

Bende almayi dusunuyorum ama 1 TB SSD'li bir model ariyorum ondan suanlik almadim.
hocam bence 1 tb lik modele gerek yok yer doldukça silersiniz oynadığınız oyunları ve birde sıcaklık klavyeye vuruyor mu

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
hocam bence 1 tb lik modele gerek yok yer doldukça silersiniz oynadığınız oyunları ve birde sıcaklık klavyeye vuruyor mu
Hocam zaten yukledigim online oyunlardan 2-3 tanesini indirsem yer kalmiyor. Apex 65 GB, BF1 80 GB, CSGO 65 GB, R6S 60 GB, Path of exile 35 GB, Smite 35 GB

Yetmiyor yani 500 GB.

Klavyeye sicaklik tabi vuruyor ama kullanilmayacak turden degil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

HP'lerde M.2 Slotu 1 tane, en buyuk alamama sebebim o. Normalde alsam 1-2 aya 2 TB M.2 eklemesi yaparim ama elimde bos bir SSD kalacak onu satmakla falan ugrasicam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
muhammed emin ÇELİK
2- Dual Channel geliyor.
5- Throttle olmaz.

eğer bütçem el vermezse bunlardan hangisini almalıyım hangisi veya hangileri yukarıdakı özelliklere sahip
sizce:

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
eğer bütçem el vermezse bunlardan hangisini almalıyım hangisi veya hangileri yukarıdakı özelliklere sahip
sizce:

HP 16'yi alin. Sogutma olarak daha iyi 16'lar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
muhammed emin ÇELİK
eğer bütçem el vermezse hp 16 4050 alacağım sağolun bu modelin waat değeri kaçtır

Son düzenleme:

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
eğer bütçem el vermezse hp 16 4050 alacağım sağolun bu modelin waat değeri kaçtır
o da 120w olmasi lazim. 90w'dan az degil ona eminim, ama belki 105w falanda olabilir tam hatirlamiyorum.

Berkyozclk

80+ Bronze
bende i7 ve4050 modeli var 16ram 1tb olanı gayet guzel sıkıntısını gormedim hic ben laptopu hic dısarı goturmuyorum sanki masaüstüymüş gibi kullandıgım icin tüm ayarları max a alıyorum ama gun icinde sürekli sarja takılı kullanıyorum sarjı hızlı gidiyo ama sorun etmiyorm cunku tum ayarlar maxta ve sarjta kullanıyom ztn

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
muhammed emin ÇELİK
bende i7 ve4050 modeli var 16ram 1tb olanı gayet guzel sıkıntısını gormedim hic ben laptopu hic dısarı goturmuyorum sanki masaüstüymüş gibi kullandıgım icin tüm ayarları max a alıyorum ama gun icinde sürekli sarja takılı kullanıyorum sarjı hızlı gidiyo ama sorun etmiyorm cunku tum ayarlar maxta ve sarjta kullanıyom ztn
watt değeri kaç

Top Bottom