Neler Yeni

Öneri Hp victus alınır mı önerilere açığım

Revewkis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Ali Berk
40 k butcem var zorlayarak 42 43 max çıkabilirim bilgisayar muhendisligi okuyacağım ve oyun oynamayı seven biriyim ekran ms değeri hp victuslarda biraz fazla gibi geldi onereceginiz başka laptop var mıdır

omerdgn42

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Ömer Doğan
40 k butcem var zorlayarak 42 43 max çıkabilirim bilgisayar muhendisligi okuyacağım ve oyun oynamayı seven biriyim ekran ms değeri hp victuslarda biraz fazla gibi geldi onereceginiz başka laptop var mıdır
Ms değeri önemli değil ki pek fazla napacaksınız. Acer ms değeri 3 ms diye yutturuyor millete ama genelde 15-20 ms civarında falan takılıyor. Ama %100 sRGB olması önemli bir şey bence. O ms değeri de valo cs dışında size hiçbir fayda vermez.

omerdgn42

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Ömer Doğan
Ekranı iyi istiyorsanız lenovo, ekran kartı iyi olsun diyorsanız hp.

Revewkis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Ali Berk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam daha önce laptop kullanmadım masaüstü vardı ve acer nitro monitör vardı ekran kötü olursa çok rahatsız olur muyum bilmiyorum sizin önceliğiniz hangisi olurdu

Revewkis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Ali Berk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ms değeri önemli değil ki pek fazla napacaksınız. Acer ms değeri 3 ms diye yutturuyor millete ama genelde 15-20 ms civarında falan takılıyor. Ama %100 sRGB olması önemli bir şey bence. O ms değeri de valo cs dışında size hiçbir fayda vermez.
Peki Hangi modeli onerirsinjz

omerdgn42

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Ömer Doğan
Hocam daha önce laptop kullanmadım masaüstü vardı ve acer nitro monitör vardı ekran kötü olursa çok rahatsız olur muyum bilmiyorum sizin önceliğiniz hangisi olurdu
tabii ki rtx 4070 hp olanı seçerdim.

eren28tr

80+ Platinum
ben panelden feragat ederek hp victus 16 rtx 4070 alırdım ekranı ips olduğu için bence idare eder.

Top Bottom