Neler Yeni

Çözüldü✓ Hp Victus İşlemcim sistemde yanlış gözüküyor

emrdgn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ekin doğan
Başlıkta da yazdığım gibi Hp Victus 16 A1YT9EA modelli bilgisayarı kullanıyorum ve normalde işlemcim ryzen5 8640h iken bilgisayarı resetledikten sonra ryzen5 8645hs olarak gözüküyor. Cpu-z'den de baktım ama hala aynı. Bu neden kaynaklanıyor.

Son düzenleme:

xTURANN

80+ Silver
Formatı nasıl attın ? CMD Ya da Windows üzerinden mi ?

RinDoChi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
539
İsim
Murat Cemal
değiştiğine emin misin? belki ilk kontolünde bununla karşılaştın, yani sana içinde o işlemci olan bir bilgisayar verdilerse?
Mesaj otomatik birleştirildi:

bahsettiğin işlemcilerden 8645hs'in tdp olarak kırpılmışı gibi duruyor 8640h. belkide hp içine o işlemciyi koyup tdp olarak kıstı?

emrdgn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ekin doğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
değiştiğine emin misin? belki ilk kontolünde bununla karşılaştın, yani sana içinde o işlemci olan bir bilgisayar verdilerse?
Mesaj otomatik birleştirildi:

bahsettiğin işlemcilerden 8645hs'in tdp olarak kırpılmışı gibi duruyor 8640h. belkide hp içine o işlemciyi koyup tdp ol
Bilgisayarı 8640h olarak aldım zaten hp servisi aradığımda onlar da işlemcimin o olduğunu bug olabileceğini söylediler. Ama senin dediğin de olabilir son kez bilgisayara temiz kurulum yapıp bakacağım değişen bir şey olmazsa daha da karışmam zaten herhangi bir performans kaybı ısı sorunu vb olmadı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,591
Üyeler
156,354
Son üye
glowpace
Top Bottom