Neler Yeni

HP VİCTUS laptopum ile bu masaüstü takas olur mu?

Eyüphan.10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Eyüphan DEMİRCİ
arkadaşlar merhaba hp victus 16 laptopum var son zamanlarda bir iki sıkıntısı vardı kapanıyordu vs 3 - 5 kez garantiye gittim çözülmedi en son anakartı değişti sorun çözüldü şuan laptop sıfır gibi laptopun özelliklerini aşağıya yazacağım . bu süreçte biraz içime masaüstü heycanı düştü bi 4060 lı sistem çekti canım sarı sitede gezip hem kendim takas istiyorum diye ilan açtım hemde millete yazdım takas için bi abimiz benim ilana yazmış ilanımdaki sistem ile takas düşünürmüsün diye onunlada anlaştık gibi ama şöyle bir durum var onun sistem biraz aradığım sistemden düşük sadece yanında verdiği klavye kulaklık mouse ve monitör de ekstra hoşuma gittiği için takası düşünüyorum kendi laptopumun ve onun sisteminin özelliklerini aşağıya yazacağım ben arada kaldım sizin öneriniz nedir laptopumun 5 ay garantisi kaldı.

benim laptop :
ryzen 5 6600h işlemci
rtx 3050ti ekran kartı
512gb 6000mb okuma m2 ssd
ddr5 4800mhz 16 gb ram çift kanal
144hz 16 inch ips monitör

anlaştığım abinin sistem :
gamepower warcy kasa
ryzen 3 3600 işlemci (kule tipi fan var onun yüzünden kasanın kapak kapanmıyormuş)
rtx 2060 asus rog strix 3 fanlı ekran kartı
asus prime anakart
256gb m2 ssd
1tb harddisk
DDR 4 çift kanal 16 gb ram
yan ekipmanlar:
casper 200hz 24 inch monitör (duvara monte etmiş aşi kutusu ile birlikte ayağını atmış )
steelseries pro tkl klavye
steelseries rival 650 mouse
steelseries arctis 9 kulaklık

takas yaparsam üstüne biraz para koyup kendi kulaklık mouse ve klavyemi satıp ekran kartı ve işlemciyi ryzen 5 5600 + rtx 3070ti ikinci el değiştirmeyi planlıyorum ne diyorsunuz sizce takas etmelimiyim laptop sıfır ayarında oldu şuan

grasdiyas

80+ Silver
Yapma

inkodes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
553
İsim
Muhammed Fehim Yazıcı
Neden sence hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

.
Zaten 3050ti 2060dan çok uzak değil napican ikinciel piyasası olmayan bilgisayarı elindeki güzel kullan masaüstüne upgrade etmek istiyorsan direkt sat parasiyla hazır sistem al

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,689
İsim
Muhammet Çağrı
yapma.

grasdiyas

80+ Silver
Neden sence hocam

.
Tam olarak bilmiyorum ama o laptop 2. Elde 23k fln di galiba o fiyata 4060 cekersin bitane monitoru de paran olunca alirsin

Eyüphan.10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Eyüphan DEMİRCİ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tam olarak bilmiyorum ama o laptop 2. Elde 23k fln di galiba o fiyata 4060 cekersin bitane monitoru de paran olunca alirsin
hocam işte o abinin sistemdeki 2060ı satıp benim knedi kulaklık klavye ve mouse yi satıp sıfır 4060 alabiliyorum hem 4060 lı sistem hem yanında monitör hemde steelseriesin sıfırları toplam 14 bin tl yapan kulaklık klavye mousesini almış oluyorum bu yöndende bakınca düşünmüyorum değil

sence neden hocam

Zaten 3050ti 2060dan çok uzak değil napican ikinciel piyasası olmayan bilgisayarı elindeki güzel kullan masaüstüne upgrade etmek istiyorsan direkt sat parasiyla hazır sistem al
hocam ikinci elde satınca 20 garanti veriyolar 23 ye falan satsam indirimde yada abdullah reis bi sistem yapsa 4060 lı 19k ya falan 4 k ya da monitör çekerim aslında ama klavyem mousem ve kulaklığım biraz low kalır kulaklığım iyi gerçide mousem baya kötü bilemedim arada kaldım işte

grasdiyas

80+ Silver
senin monitorun de var galiba
hocam işte o abinin sistemdeki 2060ı satıp benim knedi kulaklık klavye ve mouse yi satıp sıfır 4060 alabiliyorum hem 4060 lı sistem hem yanında monitör hemde steelseriesin sıfırları toplam 14 bin TL yapan kulaklık klavye mousesini almış oluyorum bu yöndende bakınca düşünmüyorum değil

sence neden hocam

hocam ikinci elde satınca 20 garanti veriyolar 23 ye falan satsam indirimde yada abdullah reis bi sistem yapsa 4060 lı 19k ya falan 4 k ya da monitör çekerim aslında ama klavyem mousem ve kulaklığım biraz low kalır kulaklığım iyi gerçide mousem baya kötü bilemedim arada kaldım işte
işlemci de degistirmen gerekecek sat topla yeni bi sistem

arkadaşlar merhaba hp victus 16 laptopum var son zamanlarda bir iki sıkıntısı vardı kapanıyordu vs 3 - 5 kez garantiye gittim çözülmedi en son anakartı değişti sorun çözüldü şuan laptop sıfır gibi laptopun özelliklerini aşağıya yazacağım . bu süreçte biraz içime masaüstü heycanı düştü bi 4060 lı sistem çekti canım sarı sitede gezip hem kendim takas istiyorum diye ilan açtım hemde millete yazdım takas için bi abimiz benim ilana yazmış ilanımdaki sistem ile takas düşünürmüsün diye onunlada anlaştık gibi ama şöyle bir durum var onun sistem biraz aradığım sistemden düşük sadece yanında verdiği klavye kulaklık mouse ve monitör de ekstra hoşuma gittiği için takası düşünüyorum kendi laptopumun ve onun sisteminin özelliklerini aşağıya yazacağım ben arada kaldım sizin öneriniz nedir laptopumun 5 ay garantisi kaldı.

benim laptop :
ryzen 5 6600h işlemci
rtx 3050ti ekran kartı
512gb 6000mb okuma m2 ssd
ddr5 4800mhz 16 gb ram çift kanal
144hz 16 inch ips monitör

anlaştığım abinin sistem :
gamepower warcy kasa
ryzen 3 3600 işlemci (kule tipi fan var onun yüzünden kasanın kapak kapanmıyormuş)
rtx 2060 asus rog strix 3 fanlı ekran kartı
asus prime anakart
256gb m2 ssd
1tb harddisk
DDR 4 çift kanal 16 gb ram
yan ekipmanlar:
casper 200hz 24 inch monitör (duvara monte etmiş aşi kutusu ile birlikte ayağını atmış )
steelseries pro tkl klavye
steelseries rival 650 mouse
steelseries arctis 9 kulaklık

takas yaparsam üstüne biraz para koyup kendi kulaklık mouse ve klavyemi satıp ekran kartı ve işlemciyi ryzen 5 5600 + rtx 3070ti ikinci el değiştirmeyi planlıyorum ne diyorsunuz sizce takas etmelimiyim laptop sıfır ayarında oldu şuan
Yapilmaz
O sistem 2.el sadece kasa 12 civari

grasdiyas

80+ Silver
hocam işte o abinin sistemdeki 2060ı satıp benim knedi kulaklık klavye ve mouse yi satıp sıfır 4060 alabiliyorum hem 4060 lı sistem hem yanında monitör hemde steelseriesin sıfırları toplam 14 bin TL yapan kulaklık klavye mousesini almış oluyorum bu yöndende bakınca düşünmüyorum değil

sence neden hocam

Boşver başını ağrıtma boşu boşuna masa üstü 4060 li bisi istiyorsan sat laptop u yavaş yavaş toplarsin klavye mouse sogutma fln iste bende öyle yaptim monitör paradi bile ayirmayip butun parayi kasaya basmistim

Eyüphan.10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Eyüphan DEMİRCİ
senin monitorun de var galiba

işlemci de degistirmen gerekecek sat topla yeni bi sistem
OLABİLİR HOCAM EYVALLAH

Yapilmaz
O sistem 2.el sadece kasa 12 civari
doğru hocam haklısın eyvallah

Boşver başını ağrıtma boşu boşuna masa üstü 4060 li bisi istiyorsan sat laptop u yavaş yavaş toplarsin klavye mouse sogutma fln iste bende öyle yaptim monitör paradi bile ayirmayip butun parayi kasaya basmistim
karar verildi takas yok hocam eyvallah hepinize

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

Eyüphan.10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Eyüphan DEMİRCİ
Takas edilmez o sistemle senin laptop daha değerli.
Laptopund aha değerli olduğunu biliyorumda hocam ekipmanlar vs acigi kapatirmi diye bi arada kaldim karar vermemde yardimci oldunuz eyvallah 🙏

Top Bottom