Neler Yeni

HP X27Q 27" nasıldır?

ÖmerS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Ömer SARLUGİL

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,529
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Burak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu monitörleri öne çıkaran nedir ?

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,529
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_

ÖmerS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Ömer SARLUGİL
mag274 ün g273 ten farkı
mag274te ekranın sağa sola dönme yukarı aşağı indime öne geriye alma durumu var
bide 274te 1 milyar renk adeti bulunurken g273te 16,7miyon renk sayısı bulunuyor
bide mag274ün arkasında rgb var

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Burak
Hangisi tercih edilmeli. Daha iyi seçenekler varsa. Bütçemi 5500 TL'ye çekebilirim. Ghosting , Ekran titremesi , Işık sızması vs vs bunları minimum düzeyde yaşamak istiyorum. Beni aşırı rahatsız ediyor.

IbanyLone

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Serkan Uysal
3 gün önce bunu satın aldım. Ekranı sağa sola yukarı aşağı hareket ettirebilmek için bile bütçe artırılır. RGB si güzel ama arkada, duvara yakın olmadığı sürece anlamı yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Burak
3 gün önce bunu satın aldım. Ekranı sağa sola yukarı aşağı hareket ettirebilmek için bile bütçe artırılır. RGB si güzel ama arkada, duvara yakın olmadığı sürece anlamı yok.
Stand alacağım zaten eski monitörümle birlikte kullanabileceğim onu dert etmiyorum. Monitör nasıl fiyatını hakediyor mu ? Performansı ve belirtilen özellikleri nasıl ?

ÖmerS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Ömer SARLUGİL
Stand alacağım zaten eski monitörümle birlikte kullanabileceğim onu dert etmiyorum. Monitör nasıl fiyatını hakediyor mu ? Performansı ve belirtilen özellikleri nasıl ?
senin bütçene göre verdiğin fiyata hakediyor ben 2buçuk ay önce 5000tlye almıştım

IbanyLone

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Serkan Uysal
Dediğim gibi 3 gündür kullanıyorum. Çok detaylı bir inceleme yapamam. Öncelikle renkleri baya kaliteli hissettiriyor. Şu anda çift monitör kullanıyorum. Eski monitörüm AOC G2460PF modeli. Malum TN Panel olduğundan mıdır bilmem ilk işim ufak bir renkleri test etmeye giriştim.
AOC monitörümü şimdiye kadar çok severim, özellikle (game1 ve fps modunu) oyun evrenini çok güzel gösterdiğini düşünürdüm. Aslında tek yaptığı şey renkleri aşırı parlaklaştırmakmış. MSI monitör en ince detaya kadar renkleri veriyor. Şu anda MSI monitörümde ki tek eksim: monitörün alt kısmı fazla ısınıyor. Bir arıza mıdır veya başka bir sebebi var mıdır bilemiyorum. Hz olarak birisi 165 birisi 144 o yüzden farkı anlayamadım. Benim bu monitörü seçmemdeki en önemli sebep, monitörün hareket kapasitesiydi. AOC da o kadar alışmıştım ki bu rahatlığa, bazen manga vs okurken monitörü tablet gibi yan çevirip kullanıyordum. Bu rahatlığı istediğim için bütçemi artırdım. Yani genel olarak fiyatını hak ediyor fakat diğer MSI modeliyle kıyaslama yapamayacağım.

Muhammet Emir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Muhammet Emir
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Oyunlar, Teknolojik Gelişmeler, Borsa, Ticaret, Kripto
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri