Neler Yeni

HTML-CSS-JS GİBİ DİLLER İÇİN UDEMY KURS ÖNERİSİ

esancash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
ihsan
Arkadaşlar yt den yakınkampüs isimli kanaldan html css öğrendim kendi imkanlarımla ama elimde bir hem sertifika olması için hemde daha yeni bir bilgiler öğrenmek adına 2 tane kursa alacağım udemy den 50 şer tl ye
yani udemy den 1 adet web tasarım kursu almak istiyorum güzel ve işime yarayacak olanından
birde öğrenmem gereken ilerisi için olumlu yönler yaratıcak bir kurs seçmek istiyorum
yardımcı olursanız sevinirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
901
İsim
Onur Uygun
İlgilendiği Kategoriler
PC toplama
Instagram
onur27uygun
Arkadaşlar yt den yakınkampüs isimli kanaldan html css öğrendim kendi imkanlarımla ama elimde bir hem sertifika olması için hemde daha yeni bir bilgiler öğrenmek adına 2 tane kursa alacağım udemy den 50 şer TL ye
yani udemy den 1 adet web tasarım kursu almak istiyorum güzel ve işime yarayacak olanından
birde öğrenmem gereken ilerisi için olumlu yönler yaratıcak bir kurs seçmek istiyorum
Btk akademi ücretsiz ve sertifika veriyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Btk akademi ücretsiz ve sertifika veriyor
Ben ordan Python izliyorumizliyorum1

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Emirhan
Arkadaşlar yt den yakınkampüs isimli kanaldan html css öğrendim kendi imkanlarımla ama elimde bir hem sertifika olması için hemde daha yeni bir bilgiler öğrenmek adına 2 tane kursa alacağım udemy den 50 şer TL ye
benimde kullandığım bir kurs gayet güzel ve açıklayıcı anlatıyor tavsiye ederim. 1 gün kalmış indirimde 50tl bence hemen al derim.

esancash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
ihsan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
peki web eğitimin dışında önerdiğiniz bir kurstur yada farklı bir yazılım kursu var mı öneriniz (farklı diller içeren)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,196
Üyeler
156,303
Son üye
doganeres
Top Bottom