Neler Yeni

Huawei HG658c V2 modemin kullanıcı adı ve parolasının bulma

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Muhammed Tülek
Arkadaşlar bu modem vodafonenet tarafından verilmişti. Modem ayarlarına 192.168.1.1 üzerinden giriş yapmak istiyorum ancak modemin arkasında yazan kullanıcı adı ve parolaya hatalı uyarısı veriyor. Müşteri hizmetlerini aradığımda teknodestek adlı siteden bakmamı söyledi. Ancak o sitede de modemin arkasında yazan kullanıcı adı ve parola yazmakta. Modemin kullanıcı adı ve parolasını nasıl bulabilirim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Muhammed Tülek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
K. adı= vodafone
Parola= vodafone
yazıp dener misin?
Hocam o olmadı ancak parola olarak modemin arkasındaki seri numarasını yazınca giriş yaptı. Sorun çözüldü.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yeni konu açmadan ekleme yapmak isterim. Ben millenicom a geçtim. Bu modemi millenicom üyesi olarak kullanabilir miyim? Modemin üzerinde vodafone logosu var ama bir sorun oluşturur mu?

IzamNR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Onur Tüfekçi
İlgilendiği Kategoriler
Grafik Tasarımcı
Instagram
izamnr
Hocam o olmadı ancak parola olarak modemin arkasındaki seri numarasını yazınca giriş yaptı. Sorun çözüldü.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yeni konu açmadan ekleme yapmak isterim. Ben millenicom a geçtim. Bu modemi millenicom üyesi olarak kullanabilir miyim? Modemin üzerinde vodafone logosu var ama bir sorun oluşturur mu?
Türk Telekom Müşteri Temsilcisiyim ilk kez "Modemin arkasındaki seri numarasını yazınca giriş yaptı." diye bir çözüm yöntemi duydum. Bu bilgiyi teyit ettireceğim sistemler de işe yarayabilir. Teşekkürler @muhammed.37

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Muhammed Tülek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Türk Telekom Müşteri Temsilcisiyim ilk kez "Modemin arkasındaki seri numarasını yazınca giriş yaptı." diye bir çözüm yöntemi duydum. Bu bilgiyi teyit ettireceğim sistemler de işe yarayabilir. Teşekkürler @muhammed.37
bana da vodafonenet müşteri hizmetleri söyledi. Kullanıcı adı olarak vodafone, parola olarak seri numarasını yazdım giriş yaptı.

Top Bottom