Neler Yeni

Huawei Mate 20 Lite EMUI 12 ne zaman gelir?

Kaan Lothbrok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
773
İsim
kaan emre
Öncelikle merhaba. Bundan 2.5 ay önce Mate 20 Lite için EMUI 12 kararlı versiyonu dağıtıma çıkmıştı. 2.5 ay olmasına rağmen bana hala bu güncelleme gelmedi. Bende mi bir sorun var yoksa nereden güncelleyeceğimi mi bilmiyorum? Biraz yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Vialdert

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Berk Tan Saraç
Bende 20 mate lite kullanıyorum. Hem telefon üzerinden hem de HiSuite üzerinden daha bugün kontrol ettim ve güncelleme yok. Sanırım belli bir sıraya göre dağıtılıyormuş. Arkaşıma geldi mesela. Ama son bir kaç yıldır hep her zaman önce ona sonra bama geliyordu zaten. Yani bir kaç hafta içinde gelecektir.

Kaan Lothbrok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
773
İsim
kaan emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende 20 mate lite kullanıyorum. Hem telefon üzerinden hem de HiSuite üzerinden daha bugün kontrol ettim ve güncelleme yok. Sanırım belli bir sıraya göre dağıtılıyormuş. Arkaşıma geldi mesela. Ama son bir kaç yıldır hep her zaman önce ona sonra bama geliyordu zaten. Yani bir kaç hafta içinde gelecektir.
Hocam 2 aydır 1 - 2 hafta içinde gelir diyorlar ama bi türlü gelemedi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Alihan Uyar
Memnun musunuz yeni gelen güncellemeden

Kaan Lothbrok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
773
İsim
kaan emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Memnun musunuz yeni gelen güncellemeden
Ben gayet memnunum. Hem telefon daha stabil hale geldi hem de ara yüz falan daha güzel oldu. Sıkıntı falan da yaşamadım daha bu zamana kadar. Bu arada ilk yükselttiğiniz de 1 saat kadar falan telefon kasabilir biraz haberiniz olsun.

Kangalll

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
252
İsim
Kangal Kangaoğlu
ben de mate 20 lite kullanıyorum, yaklaşık 2 hafta önce güncelleme geldi ve yaptım

Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Alihan Uyar
Ben gayet memnunum. Hem telefon daha stabil hale geldi hem de ara yüz falan daha güzel oldu. Sıkıntı falan da yaşamadım daha bu zamana kadar. Bu arada ilk yükselttiğiniz de 1 saat kadar falan telefon kasabilir biraz haberiniz olsun.
Benim telefon kasmaya başladı. Sizde de oluyor mu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,009
Üyeler
140,588
Son üye
Çiftçi
Top Bottom