Neler Yeni

Huawei Matebook 13 AMD Görüşleriniz Nedir ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Ömer Faruk
1599157813742.png

İŞLETİM SİSTEMİ
İŞLETİM SİSTEMİWindows 10 Home
BOYUT
BOYUTGenişlik: 286 mm | Yükseklik: 211 mm | Kalınlık 14.9 mm | Ağırlık Yaklaşık: 1.3 Kg (*Ürün boyutları, ağırlığı ve ilgili değerler teorik değerlerdir. Ürünün gerçek değerleri değişkenlik gösterebilir. Tüm özellikler gerçek ürüne bağlıdır.) | Mataryel: Alüminyum alaşım
EKRAN
BOYUT13 inç
TİPIPS
ÇÖZÜNÜRLÜK2160 x 1440, 200 PPI
EKRAN GÖVDE ORANI%88
KONTRAST ORANI:1000 : 1
PARLAKLIK:Maksimum 300 nit (Tipik Değer)
İZLEME AÇISI:178 derece
GÖRÜNTÜ ORANI:3 : 2
İŞLEMCİ
İŞLEMCİR5-3500U AMD
HAFIZA
HAFIZA8 GB LPDDR3 2133 MHz | *İşlem gücündeki kısıtlamalar ve işletim sistemi ile önceden yüklenmiş uygulamalar tarafından kullanılan bellek nedeniyle, kullanıcılar için mevcut gerçek alan nominal bellek kapasitesinden daha az olabilir. Gerçek bellek alanı uygulama güncellemeleri, kullanıcı işlemleri ve diğer ilgili faktörlerle birlikte farklılık gösterebilir.
ÖNE ÇIKAN UYGULAMALAR
ÖNE ÇIKAN UYGULAMALARHuawei Share | Göz Konforu Modu | HUAWEI Akıllı PC Yöneticisi
KLAVYE VE TOUCHPAD
KLAVYE VE TOUCHPADTam boyutlu arka aydınlatmalı chiclet klavye Parmak | İzi Okuyan Güç Düğmesi Touchpad | *Windows 10 (64 bit, 1809 sürüm veya üzeri) ve PC Manager sürüm 9.1 veya üzeri (göreceli sürücülerle) gerektirir. PC Manager sürüm 10.0.2.99 veya üzeri ve EMUI10 / Magic UI 3.0 veya üzeri bir HUAWEI / Honor telefonu gerektirir (belirli modellerle sınırlıdır).
SES
SESHoparlör x 2 Dahili mikrofon x 2
SENSÖRLER
SENSÖRLERGRAFIK: RadeonTM Vega 8 Graphics
KAMERA
KAMERA1 MP ön kamera | Video Recording / Video Chat | Camera Indicator
BATARYA
BATARYAMalzeme : Lityum Polimer | Kapasite : 41.7 Wh | *Tipik değerdir. Gerçek kapasite farklılık gösterebilir. Bu kapasite nominal batarya kapasitesidir. Her bir ürün için gerçek pil kapasitesi, nominal pil kapasitesinin biraz üzerinde veya altında olabilir.
DÜĞMELER VE BAĞLANTI NOKTALARI
DÜĞMELER VE BAĞLANTI NOKTALARIGirişler : USB-C x 2 | (Veri aktarımını ve şarjını destekleyen sol bağlantı noktası, veri aktarımını destekleyen sağ bağlantı noktası. HUAWEI MateBook 13, 3.1 Gen1 protokolünü destekleyen ve teorik olarak 5 Gbps iletim hızına sahip iki USB-C bağlantı noktasıyla donatılmıştır. Gerçek iletim hızı, kullanılan üçüncü taraf USB-C cihazına bağlı olarak değişebilir.) | 3.5 mm kulaklık ve mikrofon 2'si 1 arada jak x 1
NAVİGASYON / WIRELESS
NAVİGASYON / WIRELESSWi-Fi : IEEE 802.11a/b/g/n/ac, 2.4 GHz and 5 GHz, 2 x 2 MIMO, WPA / WPA2 / WEP Bluetooth* : BT5.0 (compatible with BT4.1, BT3.0 and BT2.1 + EDR)
KUTU İÇERİĞİ
KUTU İÇERİĞİHUAWEI Matebook 13 2020 AMD 256GB | HUAWEI 65 W USB-C Şarj Cihazı | USB-C Şarj Kablosu | Quick Start Guide | *Huawei Matedock 2 kutu içeriğinde bulunmamaktadır. *Yukarıda gösterilen özellikler ürün tasarımına dayalı teorik değerlerdir. Doğru ürün bilgileri, teknik özellikleri ve niteliklerini sağlamak amacıyla HUAWEI yukarıda gösterilen özelliklerde gerçek zamanlı düzeltmeler yapabilir. Böylelikle bunlar, gerçek ürünün, ürün performansı, teknik özellikleri, dizinleri ve bileşenlerine uymasını sağlayacaktır. Ürün bilgileri, bildirimde bulunulmaksızın söz konusu değişikliklere ve düzeltmelere tabi olacaktır.
UYARI
UYARIBu özellik yalnızca PC Manager sürüm 10.0.2.99 veya üzeri olan HUAWEI MateBook 13 2020 üzerinde desteklenir ve PC Manager tarafından sağlanan ilgili sürücüleri yüklenmesi gerekir. Bu özellik yalnızca aşağıdaki koşulları karşılayan belirli NFC özellikli akıllı telefonlarla uyumludur: EMUI10 veya üstünü çalıştıran HUAWEI telefonlar; veya EMUI10 veya Magic UI 3.0 veya üstünü çalıştıran HONOR telefonlar.

Genellikle mobil oyun geliştirilmesi için kullanılacak.

snowfoxstache

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,034
İsim
mert
alınabilir ama bunlar daha iyi

Top Bottom