Neler Yeni

Huawei P Smart 2021 vs Realme 7

hid_ibrahim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
232
İsim
Halil İbrahim
İlgilendiği Kategoriler
Borsa
realme 7'nin tasarımı daha güzel duruyor. ikisinin arasında kalsam realme ama ben ikisini de almazdım. amoled ekran faydaları gözden çıkarılmayacak büyük bir nimet. ikisinin de işlemcisi iyi değil. bari ekranları amoled olsaydı.

Talha!

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Sami Niyet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
realme 7'nin tasarımı daha güzel duruyor. ikisinin arasında kalsam realme ama ben ikisini de almazdım. amoled ekran faydaları gözden çıkarılmayacak büyük bir nimet. ikisinin de işlemcisi iyi değil. bari ekranları amoled olsaydı.
ne önerirsin bu bütçeye?

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

Assistive

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Sırf ekran AMOLED diye Realme 7'den vazgeçilmez. Samsung Galaxy M21 işlemci konusunda çok geride kalıyor. AMOLED ekran isterseniz Realme 8 bekleyebilirsiniz.

hid_ibrahim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
232
İsim
Halil İbrahim
İlgilendiği Kategoriler
Borsa
Sırf ekran AMOLED diye Realme 7'den vazgeçilmez. Samsung Galaxy M21 işlemci konusunda çok geride kalıyor. AMOLED ekran isterseniz Realme 8 bekleyebilirsiniz.
android telefonalrda al-sat'lar verimsiz oluyo bana kalırsa da beklenebilir. ben bugün için bi tavsiye sundum. telefon üreticileri sadece kendi kar'ına bakmasa da kullanıcı için ideal özelliklerde bi telefon üretse keşke. bunları google pixel serisinde yapıyor ama onlar da türkiyeye gelmiyor resmi olarak. bana kalırsa pixel 4a şu zamana kadar çıkmış en iyi telefonlardan biridir. fiyat politikası değişse ve türkiyeye gelse tabii. herkesin tercihi de farklı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
932,176
Üyeler
146,187
Son üye
Knotterson
Top Bottom