Neler Yeni

🚨 Hükümet, memurlara yeni maaş zammı teklifini açıkladı!

Golf 4 R32

80+ Silver
Bende memur olcam sosyal medyada maaşım yetmiyor diyecem erdoan zam yapsın maaşıma ne güzel la

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,846
İsim
Akın Taşkan
memurların yarısı işini bile adam akıllı yapmıyor. bence öncelikle fazla maaş doktorlara verilmeli. bir doktor yetiştirmek 6 yıl alıyor ve hepsi geçim sıkıntısından yurt dışına gidiyor. doktorlar olmadan sağlık sistemi çöker.
D-doktorlar da memur dostum.

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,083
İsim
Mehmet Yılmaz
Memurları besleyip duracaklarına gitsin yatırım yapsınlar ülkede üretilmeyen parçaları üretsinler ne memurmuş arkadaş bi doymadılar gittiler! Aynı meslek sırf memur diye iki kat maaş alıyorlar saçmalığa bak! Bu düzeni kuranın var ya!...

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Şaka gibi İstanbulda evin yoksa memur bile değilsen yaşayamıyorsun. 19 yaşımdaki halim kalkıp gelse yanıma anlından öperim aferim ev almakla akıllılık ettin diye.

heyyo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Çağrı
Filmlerde, dizilerde falan hep memur maaşıyla geçinemiyorum, kiramı ödeyemiyorum falan diyotlar ya özellikle yeşilçem filmleri o zamanda bakardım hep memur maaşı neredeyse asgari ücretin 2-2.5 katıydı. O zaman ülkenin %60ı ölmüş ağlayanı yok. Ben bu haftada 5 gün çalışıp yılda 1 ay izin alıp asgari ücretin 2-2.5 katını + prim + yardım + ödeme desteği + düşük fazile kredi + ötv indirimi alan bu memurları aç gözlülüğüne inanamıyorum.
Dediklerinden daha fazlasını alıyoruz ama hakkımız olan daha da fazlasıdır kanaatim bu yönde 👍
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ozaman benimkini yesinler başka yapcak bir şey yok
Memur sendikasına bu yorumu gördüğü anda senin hakkında dava açılır bilip bilmeden kimseye bu şekilde hakaretler etmeyi görürsün o zaman

Bende memur olcam sosyal medyada maaşım yetmiyor diyecem erdoan zam yapsın maaşıma ne güzel la
Olabilirsin KPSS seni bekliyor :)

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,032
İsim
Bilal Tepe
Dediklerinden daha fazlasını alıyoruz ama hakkımız olan daha da fazlasıdır kanaatim bu yönde 👍

Memur sendikasına bu yorumu gördüğü anda senin hakkında dava açılır bilip bilmeden kimseye bu şekilde hakaretler etmeyi görürsün o zaman

Olabilirsin KPSS seni bekliyor :)
Ne alaka belki ekmeği kastediyorun

Top Bottom