Neler Yeni

HÜRJET İlk Uçuşunu Gerçekleştirdi!

Megan

80+ Silver

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii AŞ (TUSAŞ) tarafından yerli ve milli imkanlarla geliştirilen Türkiye’nin ilk jet motorlu eğitim ve hafif taarruz uçağı Hürjet, ilk uçuşunu gerçekleştirdi. Twitter hesabından Hürjet ilk uçuşunu paylaşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye Yüzyılı'na armağan olsun." mesajını verdi.​

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,825
İsim
Akın Taşkan
Hayırlısı olsun, askerîyemizin en zayıf halkası havacılık.

PaLaaX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,784
İsim
𝓐𝓭ı 𝓨𝓸𝓴 𝓝𝓪𝓶ı 𝓥𝓪𝓻
Discord
𝑃𝑎𝐿𝑎𝑎𝑋#7322
Artık Savaşlar topla tüfekle değil psikolojik ve ekonomik olsa da, hala geçerliliği olan şey havacılık.
Özellikle önleme ve avcı uçaklarımızı geliştirmemiz lazım...
Hala f-16 dileniyoruz.

TurkishAerospace

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
taha
Artık Savaşlar topla tüfekle değil psikolojik ve ekonomik olsa da, hala geçerliliği olan şey havacılık.
Özellikle önleme ve avcı uçaklarımızı geliştirmemiz lazım...
Hala f-16 dileniyoruz.
F 16 dilenmiyoruz. F35 için ödediğmiz parayı abd; sen s400 hava savunma sistemi alırsan bende seni projeden çıkartırım paranıda vermem dediği ve yaptığı için , bari f16 alalım hemde elimizdekileri modernizasyon yaparız diyerek akıllıca bir adım atıldı.

PaLaaX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,784
İsim
𝓐𝓭ı 𝓨𝓸𝓴 𝓝𝓪𝓶ı 𝓥𝓪𝓻
Discord
𝑃𝑎𝐿𝑎𝑎𝑋#7322
F 16 dilenmiyoruz. F35 için ödediğmiz parayı abd; sen s400 hava savunma sistemi alırsan bende seni projeden çıkartırım paranıda vermem dediği ve yaptığı için , bari f16 alalım hemde elimizdekileri modernizasyon yaparız diyerek akıllıca bir adım atıldı.
Akıllıca...

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,592
Üyeler
142,760
Son üye
kaganbrn
Top Bottom