Neler Yeni

HyperX Alpha S vs Logitech G Pro X

Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
Arda Gençkurt
Instagram
ardapuerlupus
Steam
puerlupus
G Pro X kuzenim aldı ve test ettiğim en iyi kulaklık muhteşem bir şey gerçekten. Sadece biraz daha ucuz olsun isterim.

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Enes Bahadır
Logitech G Pro X aldım. Cloud II kulaklık değilmiş, onu anladım. Süper bir kulaklık. Gerek ses kalitesi gerek yazılımı gerek mikrofonu çok kaliteli.
kardeşim bende aldım g pro x ama sesi bana biraz az gibi geldi ne diyosun bu duruma ? usb ses kartı ile mi kullanıyorsun 2 split eden kablo ile mi ?

WLORE

80+
@jexper67 halen kullanıyor musun, Kablolarında vesaire sökülmüş bir yeri veya ses kalitesinde bir kötüleşme varmı?

jexper67

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
695
İsim
Eren Özkan

buugraam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Buğrahan Demirci
Logitech G Pro X kullanıyorum. Hiçbir sıkıntısı yok.
merhana cloud 2 kulaklığım bozulduğu için 10 gün önce cloud alpha s aldım. ancak ses seviyesi cloud 2 ye göre ciddi anlamda azdı. ürünü iade ettim. şimdi logitech g pro x almayı düşünüyorum. ses seviyesi nasıl sizce ? galiba siz de eskiden cloud 2 kullanıyormuşsunuz ona kıyasla nasıl ses seviyesi ?

Canaktas4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Can
Kulaklığın mikrofonunu kullanıyorsan tercihim Logitech G Pro X'den yana olurdu. Blue mikrofon var güzel ses verir. Ama yineden sana kalmış ikisi de süper kulaklık.
Kardeşim oyuncu dediğin adamın mikrafonu rezalet olur şka şka hyper x cloud alpha s tercih ederdim bende

Frenerno

80+ Silver
En İyi Cevap
2

TamerKs

80+ Silver
bu nasıl bir soru g pro x ile kasamayacaksın da ne ile kasacaksın
Yok yanlış anlama ama bende onun siparişini verdim ve alma iade et ses kasılmıyor sesler boğuk geliyor diyenler çok olduğu için sordum

Dambıldor

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,519
İsim
Hakan Bruh
İlgilendiği Kategoriler
R6, Warzone ve Mouse
Yok yanlış anlama ama bende onun siparişini verdim ve alma iade et ses kasılmıyor sesler boğuk geliyor diyenler çok olduğu için sordum
onlar programından ekolayzer ayarları ile oynayıp doğru ayarları kullanmadıysa tabi öyle kasamazlar bende de var ilk geldiğinde ayar yaptım bir daha yapmadım çok memnunum

jexper67

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
695
İsim
Eren Özkan
Kulaklıkla ses kasabiliyor musun sesler boğuk geliyor mu
Öyle bir şey yok. Mirage'den Inferno'yu duyuyorum. Boğuk falan gelmiyor. Ekolayzer ayarı bile yapmadan çok rahat kasılıyor. Ama ben her oyuna göre profil yaptım, hangi oyuna girersem o oyuna özel ses ayarı yapıyor hemen.

IraArel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
VolkanS
Öyle bir şey yok. Mirage'den Inferno'yu duyuyorum. Boğuk falan gelmiyor. Ekolayzer ayarı bile yapmadan çok rahat kasılıyor. Ama ben her oyuna göre profil yaptım, hangi oyuna girersem o oyuna özel ses ayarı yapıyor hemen.
Hocam rahatlık durumu nasıl? Sanki bir incelemede ağır diye görmüştüm.
3 4 saatlik kullanımda rahatsız eder mi?

jexper67

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
695
İsim
Eren Özkan
Hocam rahatlık durumu nasıl? Sanki bir incelemede ağır diye görmüştüm.
3 4 saatlik kullanımda rahatsız eder mi?
Gün boyu kullanıyorum, rahatsız etmiyor. Ama Cloud II daha hafif.

Top Bottom