Neler Yeni

Öneri HyperX Cloud 2/ Alpha/ Alpha S/Logitech G Pro X Hangisini Tercih Etmeliyim?

tomoeran

80+
Bütçe
2000
HyperX Cloud 2/ Alpha/ Alpha S, Logitech G Pro X arasında kaldım Alpha yada Cloud 2 ses kalitesi olarak en iyisini verecek gibi ancak mikrofon kalitesi yüksek olsun istediğim için G Pro X oradan bana göz kırpıyor 2k yı geçmeyecek şekilde bir kulaklık öneriniz var mıdır?

Küçük not: Steelseries istemiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

G Pro X'in kötü olduğunu düşünmemin sebebi bu video:
adam iğrendi ses kalitesinden

selmantoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
515
İsim
Selman Toz
g pro x seçerdim bunların içlerinden en iyisi o gibi gözüküyor hem mikrofonu hem yazılım açısından falan

AlphaOMG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Ömer Keskin
HyperX Cloud 2/ Alpha/ Alpha S, Logitech G Pro X arasında kaldım Alpha yada Cloud 2 ses kalitesi olarak en iyisini verecek gibi ancak mikrofon kalitesi yüksek olsun istediğim için G Pro X oradan bana göz kırpıyor 2k yı geçmeyecek şekilde bir kulaklık öneriniz var mıdır?
Mikrofon olarak G Pro X önde. Lâkin ses olarak bir Alpha S değil maalesef. G Hub üzerinden belli ekolayzır ayarlarını yapabiliyorsun bu tamamen senin zevkine kalmış ama ben olsam sırf ekolayzır yapabiliyorum diye 700-800 TL fazladan vermezdim. Alpha S veya HyperX kulaklıklarının bir yazılımı yok ama ses konusunda çok iyiler. Gerisi sana kalmış.

Farway

80+ Silver
Sennheiser GSP300 al. Ya da Coolermaster MH752. Logitech G pro X kullananlae tarafından ağır kafada durmayan model olarak bahsediliyor hem mikrofonunuda pek beğenmiyorum. Cloud 2 çok eski,güzel bir model olsada abartılan model. Alpha S te alınabilir ama ben GSP 300 ün bir tık daha başarılı olduğunu söylemek isterim,yani tasarımı göz önünde bulundurarak ikisinden birini alabilirsiniz.
Wireless modellerede bakılabilir eğer öyle bir rahatlık istiyorsan ama pek bir öneeim yok o konuda.

NotGonna

80+ Bronze

cloud2 alırdım ben olsam

bana beko derler

80+ Silver
En İyi Cevap
2
en iyi mikrofon g pro x'te. blue vo!ce mikrofonu var ve buna eq yaparsan bildigin broadcaster gibi oluyorsun

Cloud Alpha S ve II'yi önermem. Anakartının ses yongası iyiyse Alpha öneririm. Bunun disinda usb bir urun alacaksan g pro x al. alternatif olarak blackshark v2 de alabilirsin

tomoeran

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
en iyi mikrofon g pro x'te. blue vo!ce mikrofonu var ve buna eq yaparsan bildigin broadcaster gibi oluyorsun

Cloud Alpha S ve II'yi önermem. Anakartının ses yongası iyiyse Alpha öneririm. Bunun disinda usb bir urun alacaksan g pro x al. alternatif olarak blackshark v2 de alabilirsin
Dell G15 laptopum var iyi mi kötü mü bilmiyorum ses yongası

Yunus Yıldız

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Captain Jack Sparrow

cloud 2 5 yıla yakın kullanıyorum sıkıntı çıkartmadı daha ses kalitesi konforuda güzel tavsiye ederim diğerleri hakkında bilgim yok

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
904,007
Üyeler
140,280
Son üye
ARSEN Lupen
Top Bottom