Neler Yeni

HyperX Cloud almalı mıyım ? Ve kulaklık önerisi.

Lyouki

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Doğukan Yelgin
HyperX Cloud 2 almayı planlıyordum fakat kulaklık hakkında yorumlara baktığımda çoğunlukla 7.1 ve mikrofon kalitesinden memnun kalmamışlar. Sizce almalı mıyın? Yoksa bu fiyat bandını çok geçmeden önerebileceğiniz daha iyisi var mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
mustafa
cloud 2 en iyisi dir ama kablosu kulaklıktan ayrılmadığı için ben alpha tercih ederim

snowfoxstache

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,034
İsim
mert
bütçe nedir?

ync_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
953
İsim
Oğuzhan Yalçın
Cloud 2 kullanmaktayım soru alabilirim

snowfoxstache

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,034
İsim
mert

Lyouki

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Doğukan Yelgin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cloud 2 kullanmaktayım soru alabilirim
Okuduğum ürün yorumlarına göre 7.1'in yetersiz kalındığını söylüyorlar ve mikrafonun az olduğunu söylüyorlar. Sen herhangi bir sorun yaşadın mı ?

ync_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
953
İsim
Oğuzhan Yalçın
Okuduğum ürün yorumlarına göre 7.1'in yetersiz kalındığını söylüyorlar ve mikrafonun az olduğunu söylüyorlar. Sen herhangi bir sorun yaşadın mı ?
7.1 ler kullanılmaz ki zaten bunlar sanal 7.1. gerçek 7.1 ler de aşırı pahalı. 7.1 e ihtiyacın olmuyor zaten. Ses seviyesini felan arttırmıyor öyle bişey değil yani. Mikrofonu idare eder lakin kötü değil. ha daha iyileri var aynı bütçede mikrofon konusunda. Ama ben bunu mikrofon için değil ses kalitesi için aldım.

Lyouki

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Doğukan Yelgin
7.1 ler kullanılmaz ki zaten bunlar sanal 7.1. gerçek 7.1 ler de aşırı pahalı. 7.1 e ihtiyacın olmuyor zaten. Ses seviyesini felan arttırmıyor öyle bişey değil yani. Mikrofonu idare eder lakin kötü değil. ha daha iyileri var aynı bütçede mikrofon konusunda. Ama ben bunu mikrofon için değil ses kalitesi için aldım.
Pardon yanlış yazmışım kastettiğim sanal 7.1 düzgün çalışıyor mu ? Normal stereo hapörlörden daha anlaşılır bir ses vermesi gerek.

• Beğen
Reaksiyonlar: ync_

ync_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
953
İsim
Oğuzhan Yalçın
Pardon yanlış yazmışım kastettiğim sanal 7.1 düzgün çalışıyor mu ? Normal stereo hapörlörden daha anlaşılır bir ses vermesi gerek.
Düzgün çalışıyor da kullanmamak gerek normalde zaten

ekremabi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
704
İsim
Burak
Kablosuz almanı öneririm.

Top Bottom