Neler Yeni

HyperX Cloud II alınır mı?

kozmosxd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Arda Yılmaz
HyperX Cloud II alınır mı? razer blackshark v2 x hem daha ucuz hemde mikrofonu daha kaliteli. arada kaldım. Cloud II nin mikrofonu boğuk diyorlar ve dipsesi varmış çok rahatsız eder mi dipsesi?

QİKUA

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,929
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı
Blackshark v2x kullanıyorum evet mikrofonu gerçekten iyi ancak ses kalitesi anakartının iyi olmasını gerek bende b350m k asus var onda alc 887 ses kartı var ortalama bir performans alıyorum bana yetiyor ama daha iyi olsaymış diyorum

kozmosxd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Arda Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Blackshark v2x kullanıyorum evet mikrofonu gerçekten iyi ancak ses kalitesi anakartının iyi olmasını gerek bende b350m k asus var onda alc 887 ses kartı var ortalama bir performans alıyorum bana yetiyor ama daha iyi olsaymış diyorum
benim anakartım belli değil donanım arşivinin çıkaracağı yeni sistemi bekliyorum

Celilkug

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Celil
HyperX Cloud II alınır mı? razer blackshark v2 x hem daha ucuz hemde mikrofonu daha kaliteli. arada kaldım. Cloud II nin mikrofonu boğuk diyorlar ve dipsesi varmış çok rahatsız eder mi dipsesi?
Kardeşim 2 gün önce sipariş verdim yarın geliyor bi sıkıntı olmassa denicez görücez bakacaz olmasa iade verip 200 lira fazla verip logitechin kablosuz kulaklını alacam

QİKUA

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,929
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı
benim anakartım belli değil donanım arşivinin çıkaracağı yeni sistemi bekliyorum
Büyük çoğunlukla asus rog vb anakartınız alc 887 892 897 modeller olur diye düşünüyorum tahmin tabii ki de ama ses kartı alabilirsin ayrı olarak tabi pahalısı var ki onlarda ses kalitesi baya iyi olur deneyenler var

kozmosxd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Arda Yılmaz
Kardeşim 2 gün önce sipariş verdim yarın geliyor bi sıkıntı olmassa denicez görücez bakacaz olmasa iade verip 200 lira fazla verip logitechin kablosuz kulaklını alacam
tamam hocam yorumlarınızı bekliyorum

QWuiet

80+ Bronze
Mediamarkt ta test etme şansım oldu Cloud 2 nin bası fazla sadece , onun dışında on numara kulaklık Razer ı bilemiyorum

kozmosxd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Arda Yılmaz
Mediamarkt ta test etme şansım oldu Cloud 2 nin bası fazla sadece , onun dışında on numara kulaklık Razer ı bilemiyorum
bass mı? ve kulağa temas eden kısmı rahat mı? yazın terleme yapar mı yani deri mi

QWuiet

80+ Bronze

Tworule

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Tuğrul
Evet bass Deri ped kullanmışlar çok rahattı ama yazın terletme yapabilir
Yanlış bilgi vermeyelim, hem deri hem kadife pedi var. Ben kullanıyorum biraz tiz bir kulaklık fps oyunlarında üst seviye fakat alışmak biraz vakit alabilir. Moba tarzı oyunlar oynuyorsanız ihtiyacınız yok daha kaliteli sesler veren kulaklıkları tercih edebilirsiniz. Cloud 2 genel olarak Fps oyunlarını rekabetçi seviyesinde oynayanların tercih etmesi gerekiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ses seviyesi yüksek olan çoğu cihaz dip ses verir. Ben %70 civarında kullanıyorum kulaklığı o seviyelerde dip ses olmuyor ayrıca oyunların ses seviyelerini 30-40 civarında birakiyorum. Mikrofon olarak yeterli anlaşılabilir bir ses gönderiyor fakat çoğu ucuz ve ses kartı olan kulakliklardan daha kötü bir mikrofon performansı var. Şöyle bir karsilastirma yapıyım Eksa e900 pro da kullandım FPS oyunları dışında Eksayı tercih ediyorum (rampage drop plus olarak biliniyor Türkiye'de). Her ne kadar müzik ve genel kullanımda çok güzel bir kulaklık olsa da (özellikle mikrofonu çok kaliteli) fps oyunlarında bir o kadar kötü performans veriyor.

Son düzenleme:

Whitehool

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Muhammet
Büyük çoğunlukla asus rog vb anakartınız alc 887 892 897 modeller olur diye düşünüyorum tahmin tabii ki de ama ses kartı alabilirsin ayrı olarak tabi pahalısı var ki onlarda ses kalitesi baya iyi olur deneyenler var
alc897 iyi midir??

Top Bottom